Startovní listina

AKTUÁLNÍ STARTOVNÍ LISTINU A VÝPIS PŘIHLÁŠENÝCH PRO 7.ROČNÍK 2021  NALEZNETE  HTTP://ENTRY.TIMECHIP.CZ/PRIHLASKA/VYPIS-PRIHLASEK 

VZHLEDEM K TOMU ŽE NÁM NAŠI RARÁŠCI DÁVAJÍ ZABRAT CO PROTO A DĚLÁME TO PO ZAMĚSTNÁNÍ, TAK PLATBY BUDOU AKTUALIZOVÁNY 2X TÝDNĚ. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ.

Startovní listina 2021

START.ČÍSLO   JMÉNO + PŘÍJMENÍ ROČNÍK TEAM NÁRODNOST KATEGORIE TRIKO
1 1 Adamec Vaclav 1980 JSDH Prizrenice CZE Muži 40+ M
2 2 Andronikidis Janis 1995 Opava CZE Muži 39- L
3 3 Augusta Matěj 2003 Havířov CZE Muži 39- M
4 4 Bábor Filip 1982 Brno CZE Muži 39-  
5 5 Barochová Kristýna 1995 Tyncek CZE Ženy 39-  
6 6 Bednářík Jiří 1973 SK Míkovice CZE Muži 40+ M
7 7 Benda Jiří 1997 Někdy prostě musíš CZE Muži 39- L
8 8 Benda Jaroslav 1966 Někdy prostě musíš CZE Muži 40+ M
9 9 Bergauer Marek 1991 TRAILPOINT CZE Muži 39-  
10 10 Bobko Petr 1957 BK Příbor CZE Muži 40+ L
11 11 Brýdl Pavel 1980 Salomon Suunto CZE Muži 40+ L
12 12 Březina Josef 1970 BREZINOVIC CREW CZE Muži 40+ M
13 13 Buda Boleslav 1957 Bystřice - Suchý CZE Muži 40+ L
14 14 Causidis Marek 1980 Salomon Suunto CZE Muži 40+ M
15 15 Cielecký Jan 1991 Frýdek-Místek CZE Muži 39- S
16 16 Cieńciała Jerzy 1980 Jahůdky CZE Muži 40+  
17 17 Cieslar Michal 1981 Ropice CZE Muži 40+ L
18 18 Cichá Barbora 1994 X-TRAIL ORLOVÁ CZE Ženy 39-  
19 19 Čáp Vladimír 1976 Bohumín CZE Muži 40+ L
20 20 Cejková Magdalena 1988 Hobby runners CZE Ženy 39-  
21 21 Čeliňák Pavel 1964 MSV Metal Studénka - Čelis CZE Muži 40+ L
22 22 Černá Iva 1976 Ostrava CZE Ženy 40+ L
23 23 Černý Ondřej 1991 Během k dobré náladě CZE Muži 39- L
24 24 Čípa Jiří 1985 Salomon Suunto CZE Muži 39- M
25 25 Doležal Matyáš 2002 SK SKI-OB Šternberk CZE Muži 39- M
26 26 Doneberková Lenka 1975 Kroměříž CZE Ženy 40+ XL
27 27 Dostálek Štěpan 2004 Simaland CZE Muži 39- M
28 28 Dovicic Radek 1975 Čsa 721 CZE Muži 40+  
29 29 Drápala Milan 1988 DaMi Backdoor CZE Muži 39- S
30 30 Drobišová Jana 1992 Václavovice CZE Ženy 39- L
31 31 Dudysová Zuzana 1998 Třinec CZE Ženy 39- S
32 32 Dvořák Zdeněk 1980 Brno CZE Muži 40+ M
33 33 Eremka Libor 1988 Atletika Humpolec CZE Muži 39- L
34 34 Fajbis Petr 1969 Rekrea Ostravice CZE Muži 40+ L
35 35 Fárník Michal 1967 Bechyně CZE Muži 40+ M
36 36 Fárník Tomáš 1997 Buff Team CZE Muži 39- S
37 37 Flám Tomáš 1980 Zlín CZE Muži 40+ S
38 38 Foldyna Tomáš 1973 BK Kozlovice CZE Muži 40+ L
39 39 Foldyna Eduard 1987 Havířov CZE Muži 39- L
40 40 Fraňo Peter 1996 Salomon Suunto SVK Muži 39- M
41 41 Funiok Michal 1978 Staré Hamry CZE Muži 40+ L
42 42 Funiok Vítězslav 1954 Horní Bludovice CZE Muži 40+ L
43 43 Gazda Vítězslav 1977 Benešovský běžecký klub CZE Muži 40+ S
44 44 Glogar Daniel 1978 Turdebir CZE Muži 40+ M
45 45 Glůza Roman 1978 RUBIC CZE Muži 40+ S
46 46 Goláň Vojtěch 1983 AC Sportguides Rožnov p.R. CZE Muži 39- S
47 47 Grün Vojtěch 1992 Salomon Suunto CZE Muži 39- M
48 48 Gužík Martin 1990 VPKOH CZE Muži 39- M
49 49 Habsuda Marian 1979 Bratislava SVK Muži 40+  
50 50 Hájek Jakub 1970 Kroměříž CZE Muži 40+ S
51 51 Harabiš Roman 1986 Kozlovice CZE Muži 39- L
52 52 Havlík Prokop 1978 Veřovice CZE Muži 40+ M
53 53 Havran Lukáš 1987 Valašské Meziříčí CZE Muži 39- M
54 54 Herman Jan 1987 Otrokovice CZE Muži 39- XXL
55 55 Heřmanský Jan 1989 SportObchod.cz CZE Muži 39- S
56 56 Hiľovská Kamila 1988 Himalayanka CZE Ženy 39- M
57 57 Hlaváč Martin 1984 Preshowský Bolt Team CZE Muži 39- L
58 58 Holub Jaroslav 1985 Kopřivnice CZE Muži 39- L
59 59 Holub Roman 1978 Hlučín CZE Muži 40+ L
60 60 Hořínek Martin 1981 Ostrava CZE Muži 40+ M
61 61 Hrabec Jan 1991 SK Fuga CZE Muži 39- M
62 62 Hrubý Richard 1973 Fbc Spartak Žebrák CZE Muži 40+ M
63 63 Hruška Zdeněk 1989 Runsport.cz/Salomon CZE Muži 39- S
64 64 Hříbek Petr 1978 SK Hřibojedy CZE Muži 40+ M
65 65 Hubená Tereza 1977 Hubík valí bomby CZE Ženy 40+ S
66 66 Chládek Pavel 1979 Zlín CZE Muži 40+ M
67 67 Chlouba František 1954 Loudavý samotář CZE Muži 40+ M
68 68 Chlupatý Josef 1976 Orlová CZE Muži 40+ M
69 69 Chmela Marek 1974 MaCh Prakšice CZE Muži 40+  
70 70 Chouň Zdeněk 1975 Mariánské Lázně CZE Muži 40+ M
71 71 Chytil Jakub 1977 Kurnik Šopa Hospoda CZE Muži 40+ XL
72 72 Jašek Roman 1973 AO Kobeřice CZE Muži 40+ L
73 73 Jelínek Martin 1975 Rakousy CZE Muži 40+ S
74 74 Jírovec Martin 1975 Dynamic masáže CZE Muži 40+ XL
75 75 Juraň Tomáš 1976 The Devils Team CZE Muži 40+  
76 76 Kadeřávková Iva 1992 Praha 4 CZE Ženy 39- S
77 77 Kadlčík Petr 1985 Zlín CZE Muži 39- L
78 78 Kadlčík Vít 1991 Zlín CZE Muži 39- L
79 79 Kaiser Belinda 1976 BlackDog Český Těšín CZE Ženy 40+ S
80 80 Kantor Petr 1979 Havířov CZE Muži 40+ M
81 81 Karban Miloš 1979 Plzeň CZE Muži 40+ L
82 82 Kekrt Lukáš 1996 Ještěd SkyRace Team CZE Muži 39- M
83 83 Kelbichová Vendula 1986 KL sport Most CZE Ženy 39-  
84 84 Kežlínek Matěj 1975 Mompračem CZE Muži 40+  
85 85 Klapcová Petra 1986 Hoštálkovice CZE Ženy 39- M
86 86 Klepáčová Kateřina 1994 NoClub CZE Ženy 39- S
87 87 Klouda Tomas 1984 Czech Skyrunning Association CZE Muži 39- L
88 88 Klvaň Norbert 1972 TJ Sokol Kolín - atletika CZE Muži 40+ M
89 89 Kociňák Josef 1986 Chropyně CZE Muži 39- L
90 90 Kocourek Jaroslav 1963 Havířov CZE Muži 40+ M
91 91 Kocourek Martin 1978 RunCat 78 CZE Muži 40+  
92 92 Konderla Patrik 1992 Bystřice CZE Muži 39- M
93 93 Konopka Petr 1996 Horské šelmy CZE Muži 39- L
94 94 Konvička Martin 1989 Erbenka CZE Muži 39- L
95 95 Kosík Lukáš 1989 MaTaMi_2 CZE Muži 39- L
96 96 Košut Lukáš 1994 Jahůdky CZE Muži 39-  
97 97 Kotala Tomáš 1989 CZSA CZE Muži 39- S
98 98 Kotlík Petr 1986 Jihlava CZE Muži 39- L
99 99 Kovarik David 1993 Brno CZE Muži 39- S
100 100 Kożdoń Sandra 1986 Cieszyn POL Ženy 39- L
101 101 Kras Ivo 1987 Město Albrechtice CZE Muži 39- M
102 102 Krátký Tomáš 1990 HERBALIFE NUTRITION CZE Muži 39- L
103 103 Kraus Jiří 1977 BEJK TEAM CZE Muži 40+ XL
104 104 Křenek Jiří 1989 Praha 3 CZE Muži 39- L
105 105 Křivánek Filip 1991 RSFK Brno CZE Muži 39- M
106 106 Kubičík Tomáš 1993 Ostrava CZE Muži 39- M
107 107 Kubínek Pavel 1977 Blansko CZE Muži 40+ S
108 108 Kubla Pavel 1976 STG Orlová CZE Muži 40+ L
109 109 Kvapilová Eliška 1989 Ústí nad Labem CZE Ženy 39- M
110 110 Kysela Pavel 1976 ZP CYKLO PROOFY CORRATEC TEAM CZE Muži 40+ L
111 111 Laníková Lenka 1974 Brušperk CZE Ženy 40+  
112 112 Lasotová Denisa 1995 Otec a dcera / Dolní Lomná CZE Ženy 39- S
113 113 Leszczynski Radek 1986 Ladermon Team Olomouc CZE Muži 39- L
114 114 Linkova Žaneta 1990 Náměstí družby 1209/8 CZE Ženy 39-  
115 115 Ludík Jiří 1989 Drnovice CZE Muži 39- L
116 116 Maceček Tomáš 1991 BUFF / SALOMON TEAM CZE Muži 39- S
117 117 Mališ Ondřej 1986 Frenštát pod Radhoštěm CZE Muži 39- L
118 118 Maňas Petr 1992 Oldřichovice CZE Muži 39- S
119 119 Marek Karel 1987 RunSport Team CZE Muži 39- M
120 120 Marosz Vojtěch 1987 Jahůdky CZE Muži 39-  
121 121 Maršálková Zuzana 1983 Havířov CZE Ženy 39-  
122 122 Martínek Daniel 1996 Ostrava-Svinov CZE Muži 39- M
123 123 Martinek Tomáš 1985 Kunčice pod Ondřejníkem CZE Muži 39-  
124 124 Marton Evžen 1974 SKYRUNNING TEPLICE CZE Muži 40+ L
125 125 Mašek Pavel 1974 Hrádek CZE Muži 40+ L
126 126 Matejovič Daniel 1993 Ostrava CZE Muži 39- M
127 127 Matušík David 1992 Running zone Brno CZE Muži 39- M
128 128 Miśkiewicz Mariusz 1981 Biegiem przez chybie POL Muži 40+  
129 129 Mokroš Miroslav 1988 Vratimov CZE Muži 39- M
130 130 Moroz Angelika 1992 Havířov CZE Ženy 39- M
131 131 Moškoř Martin 1971 Kunčice pod Ondřejníkem CZE Muži 40+ L
132 132 Motal Pavel 1987 Lokálka CZE Muži 39- L
133 133 Mravec Jiří 1997 Třinec CZE Muži 39-  
134 134 Naščak Kamil 1979 Tudateam CZE Muži 40+ L
135 135 Němec Lubomír 1980 Žabeň CZE Muži 40+ L
136 136 Nesvadba Oldřich 1978 Nesquick CZE Muži 40+ L
137 137 Nohel Petr 1990 Vyšní Lhoty CZE Muži 39- M
138 138 Novák Martin 1979 Atletika F-M CZE Muži 40+ S
139 139 Novotný Václav 1982 Ski team Vysočina/JsmeRab CZE Muži 39- L
140 140 Nožka Jakub 1990 Třinec CZE Muži 39- XL
141 141 Olbrich Jiří 1988 Těrlicko - Hradiště CZE Muži 39- L
142 142 Ondra Martin 1989 Havířov CZE Muži 39- XXL
143 143 Ondráček Martin 1976 Havířov CZE Muži 40+ M
144 144 Oršulík Zdeněk 1971 Šenov CZE Muži 40+  
145 145 Otevřel Vít 1988 Columbia Montrail CZE Muži 39- M
146 146 Palko Aleš 1971 Czech Skyrunning Team CZE Muži 40+ M
147 147 Pavelka Miroslav 1988 Újezd CZE Muži 39-  
148 148 Pavlica Ondřej 1989 Ostrava CZE Muži 39- S
149 149 Pavlik Martin 1980 Attack Vrútky SVK Muži 40+ L
150 150 Péli Fridrich 1974 CWG Bohumín CZE Muži 40+ L
151 151 Petr Jiří 1979 Salomon Suunto CZE Muži 40+ L
152 152 Petrová Katarína 1981 Kovalovice CZE Ženy 40+ S
153 153 Pfneisl Lukáš 1981 Kopřivnice CZE Muži 40+ L
154 154 Pisek Jaroslav 1990 Boršov nad Vltavou CZE Muži 39- XL
155 155 Platoš Radek 1979 Dobratice CZE Muži 40+ L
156 156 Polach Roman 1972 Řepiště CZE Muži 40+ L
157 157 Potyš Libor 1972 Dolní Lutyně CZE Muži 40+ L
158 158 Radočák Jan 1988 Havířov CZE Muži 39- L
159 159 Rajnoch Lukáš 1991 Střítež CZE Muži 39- L
160 160 Rajnoch Edvard 1966 Splašení Goroli CZE Muži 40+ M
161 161 Rek Filip 1978 TOBI Sport Frenštát p.R. CZE Muži 40+ M
162 162 Riedlová Michaela 1992 Ostrava CZE Ženy 39- S
163 163 Robenek Daniel 2004 Šenov u Ostravy CZE Muži 39-  
164 164 Ryšavý Martin 1990 Ostrava CZE Muži 39-  
165 165 Ryška Tomáš 1976 JetBlack CZE Muži 40+ M
166 166 Salášek Jan 1987 Praha 10 CZE Muži 39- M
167 167 Schwarz Marek 1979 Bežecká parta Žižkov CZE Muži 40+ L
168 168 Sikora Petr 1975 Třinec CZE Muži 40+  
169 169 Siuda Radim 1989 Ostrava CZE Muži 39- M
170 170 Siupik Tadeáš 1993 X-TRAIL ORLOVÁ CZE Muži 39- S
171 171 Skibiński Roman 1976 Třinec CZE Muži 40+ L
172 172 Slavík Roman 1973 Stoligy CZE Muži 40+  
173 173 Slívová Klára 1993 Frýdek-Místek CZE Ženy 39-  
174 174 Sluková Lenka 1990 Praha CZE Ženy 39- S
175 175 Smíšková Kateřina 1990 UL-Trail CZE Ženy 39- S
176 176 Sochorek Pavel 1974 Krmelín CZE Muži 40+ S
177 177 Soldán David 1982 AK Kunín CZE Muži 39- M
178 178 Staněk Vaclav 1989 Curaci na švihu/Oskava CZE Muži 39- L
179 179 Stöcker Kamil 1989 Team LightBIKE CZE Muži 39- M
180 180 Stoklásek Martin 1985 Trail runner Otrokovice CZE Muži 39- M
181 181 Stopka Ivan 1971 Bečvansti běžci CZE Muži 40+ M
182 182 Svoboda Karel 1985 SK Babice / VŠAK Punk! CZE Muži 39- L
183 183 Szonda Istvan 1979 TJ Sokol Praha Liben CZE Muži 40+  
184 184 Szotkowski Robert 1983 Run99 Havířov CZE Muži 39- M
185 185 Šafránek Radek 1977 T. J. Sokol Jilemnice CZE Muži 40+ XL
186 186 Šaliga Jan 1986 Šaľa CZE Muži 39- L
187 187 Šikula František 1992 Frýdek-Místek CZE Muži 39- M
188 188 Šimonová Elen 1982 X-TRAIL ORLOVÁ CZE Ženy 39- S
189 189 Šiška Karel 1971 Ladermon Team CZE Muži 40+  
190 190 Šnajder Jan 1995 Frýdek-Místek CZE Muži 39- M
191 191 Štencel Jiří 1963 Fulnek CZE Muži 40+ L
192 192 Šulcová Eliška 1985 Vysoké nad Jizerou CZE Muži 39- M
193 193 Švancara Jiří 1971 Malirun CZE Muži 40+ M
194 194 Tomáš Radek 1971 Bohumín CZE Muži 40+ S
195 195 Tomčík Petr 1974 Nový Jičín CZE Muži 40+ L
196 196 Trombik Milan 1972 Písek CZE Muži 40+ XL
197 197 Uherek Jakub 1987 Hammer Nutrition/Beskydské šavle CZE Muži 39-  
198 198 Václavík Rostislav 1982 Madeja Sport Ostrava CZE Muži 39- M
199 199 Vacovský Artur 1996 LAUBA CZE Muži 39- L
200 200 Vacula Lukáš 1980 Ostrava CZE Muži 40+ L
201 201 Valečko Jan 1985 Ostrava CZE Muži 39- L
202 202 Valenta Petr 1979 Budyně CZE Muži 40+ XL
203 203 Vašica Martin 1975 Šedí vlci CZE Muži 40+ L
204 204 Večeř Ondřej 1985 Dolany u Olomouce CZE Muži 39- L
205 205 Vicher Jaroslav 1987 KESBUK CZE Muži 39- M
206 206 Viktorini Vlastimil 1990 SKS CZE Muži 39- L
207 207 Vlček Josef 1989 Drnovice CZE Muži 39- S
208 208 Vojkovský Jiří 1977 I´m fucking good man! CZE Muži 40+ M
209 209 Volný David 1995 Staříč CZE Muži 39-  
210 210 Votava Zdeněk 1983 Olomouc CZE Muži 39- S
211 211 Witek Andrzej 1992 Szklarska Poręba POL Muži 39- S
212 212 Yakimovich Kiril 1987 ON Running/BehejBrno.com CZE Ženy 39- S
213 213 Zezula Vladimír 1977 Janovice CZE Muži 40+ L
214 214 Žak Robert 1974 Mohelnice CZE Muži 40+  
215 215 Žákovský Petr 1983 Beskydské šavle/ Specialista CZE Muži 39-  
216 216 Židek Jan 1989 Pivovar Koníček CZE Muži 39- M
         

Ředitel závodu

BcA. Marcel,,Maky" Žuška

Bystřice 623, PSČ 739 95

E: perunmarathon@seznam.cz

T: +420 737 399 360

Technické zajištění

free.lepus.cz - IČ: 26578051

Cholevova 35, 700 30 Ostrava-Jih

Ing. Josef Zajíc

E: lepus@seznam.cz

Najdete nás na Facebooku