Startovní listina

AKTUÁLNÍ STARTOVNÍ LISTINU A VÝPIS PŘIHLÁŠENÝCH PRO 6.ROČNÍK 2019  NALEZNETE  HTTP://ENTRY.TIMECHIP.CZ/PRIHLASKA/VYPIS-PRIHLASEK 

VZHLEDEM K TOMU ŽE NÁM NAŠI RARÁŠCI DÁVAJÍ ZABRAT CO PROTO A DĚLÁME TO PO ZAMĚSTNÁNÍ, TAK PLATBY BUDOU AKTUALIZOVÁNY 2X TÝDNĚ. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ.

Startovní listina 2019

start.číslo Jméno závodníka ročník team stát kategorie
1 De Gasperi Marco 1977 Hoka One One ITA Muži 40+
2 Brýdl Pavel 1980 Salomon Suunto CZE Muži 39-
3 Čípa Jiří 1985 Salomon Suunto CZE Muži 39-
4 Maceček Tomáš 1991 BUFF / SALOMON TEAM CZE Muži 39-
5 Petr Jiří 1979 Salomon Suunto CZE Muži 40+
6 Buryska Tomas 1988 RunSport Salomon Team CZE Muži 39-
7 Otevřel Vít 1988 Columbia Montrail CZE Muži 39-
8 Fraňo Peter 1996 Salomon Suunto SVK Muži 39-
9 RUBIČ Daniel 1985 Brno CZE Muži 39-
10 Uherek Jakub 1987 Baška CZE Muži 39-
11 Mudge Angela 1970 Canethy Hill Running Club GBR Ženy 40+
12 Ševčíková Petra 1991 JAPAsport.cz CZE Ženy 39-
13 Matrasová Kateřina 1983 Czech skyrunning team - Salming running CZ CZE Ženy 39-
14 Tomasiak Natalia 1986 Salomon Suunto Poland Team POL Ženy 39-
15 Cichá Barbora 1994 Dolní Lutyně CZE Ženy 39-
16 Adamcová Jana 1984 Stará Bělá CZE Ženy 39-
17 Andronikidis Janis 1995 Opava CZE Muži 39-
18 Argaláš Michal 1993 SK Veská CZE Muži 39-
19 Bača Lukáš 1987 SK Adamus Kofola CZE Muži 39-
20 Baletka Stanislav 1970 Tichá CZE Muži 40+
21 Barcal Richard 1981 dos amigos CZE Muži 39-
22 Barot Josef 1982 Tj Slavkov pod Hostýnem CZE Muži 39-
23 Bařinka Lukáš 1990 pohni CZE Muži 39-
24 Baszczyńska Kinga 1978 BB Runners POL Ženy 40+
25 Beck Zdeněk 1971 Jevany CZE Muži 40+
26 Bednář Pavel 1968 ŠNECI na MAX CZE Muži 40+
27 Bednářík Jiří 1973 SK Míkovice CZE Muži 40+
28 Benda Jiří 1997 Někdy prostě musíš CZE Muži 39-
29 Benda Jaroslav 1966 Někdy prostě musíš CZE Muži 40+
30 Beníček Matěj 1994 KESBUK CZE Muži 39-
31 Bíbrlík David 1979 BK Ludgeřovice CZE Muži 40+
32 Bilczewski Michal 1980 Kęty POL Muži 39-
33 Blabla Tomáš 1982 Bystré CZE Muži 39-
34 Blažek David 1976 Blažkoj Frenštát CZE Muži 40+
35 Bobysud Martin 1971 Praha CZE Muži 40+
36 Boháč Petra 1978 Light bike team CZE Ženy 40+
37 Boháč Břetislav 1977 Lightbike team CZE Muži 40+
38 Borák Martin 1990 Dolní Libina CZE Muži 39-
39 Bordovský Tomáš 1987 Frenštát pod Radhoštěm CZE Muži 39-
40 Brumlichová Romana 1976 Medvědí doupě CZE Ženy 40+
41 Břusková Kateřina 1993 Frýdlant nad Ostravicí CZE Ženy 39-
42 Bugner Josef 1965 SK Oceláci Ostrava / JOKI CZE Muži 40+
43 Bugnerová Iva 1967 Stella Petřkovice CZE Ženy 40+
44 Burian Jaroslav 1983 Beskydští nomádi CZE Muži 39-
45 Bystřičan Jiří 1966 BKL CZE Muži 40+
46 Caletková Lucie 1981 Punisher team CZE Ženy 39-
47 Cienciala Adam 1988 Targómy asfalt CZE Muži 39-
48 Cieniuszek Izabella 1979 M.I.L.A POL Ženy 40+
49 Cieslar Michal 1981 Běžecká skupina v Českém Těšíně CZE Muži 39-
50 Col Roman 1979 RUBIC CZE Muži 40+
51 Cygánek Michal 1979 MK Prostějov CZE Muži 40+
52 Czeczotková Helena 1974 NVPP CZE Ženy 40+
53 Cejková Magdalena 1988 Hobby runners CZE Ženy 39-
54 Čeliňák Pavel 1964 MSV Metal Studénka - Čelis CZE Muži 40+
55 Černá Iva 1976 Ostrava CZE Ženy 40+
56 Černá Martina 1976 Životice u Nového Jičína CZE Ženy 40+
57 Černoch Ondřej 1989 Tymphany CZE Muži 39-
58 Černý Tomáš 1990 Běžecký klub České spořitelny CZE Muži 39-
59 Děcký Aleš 1998 slezská ostrava CZE Muži 39-
60 Divékyová Silvia 1995 Prievidza SVK Ženy 39-
61 Divišková Blanka 1967 RUN4FUN CZE Ženy 40+
62 Dörrich Vladimír 1985 Ostrava CZE Muži 39-
63 Dostál Lukáš 1983 Pardubice CZE Muži 39-
64 Drápala Milan 1988 Rožnov pod Radhoštěm CZE Muži 39-
65 Drbohlav Jan 1989 Jablonec nad Nisou CZE Muži 39-
66 Drtilová Veronika 1985 Litovel CZE Ženy 39-
67 Dubská Martina 1990 Praha CZE Ženy 39-
68 Dvořák Jan 1983 Niederstetten DEU Muži 39-
69 Dvořák Zdeněk 1980 TJ Sokol Adamov CZE Muži 39-
70 Dvořák Daniel 1977 Stará Ves nad Ondřejnicí CZE Muži 40+
71 Eibel Zdeněk 1982 DNR Jihlava CZE Muži 39-
72 Fajbis Petr 1969 Rekrea Ostravice CZE Muži 40+
73 Filip Marcel 1989 Runningzone Brno SVK Muži 39-
74 Fišerová Barbora 1975 SK Oceláci Ostrava CZE Ženy 40+
75 Flaša David 1989 Abstinenční repre :-) CZE Muži 39-
76 Fojtík Daniel 1978 Czech Energy / ZŠ Galaxie CZE Muži 40+
77 Franek Petr 1974 Třinec CZE Muži 40+
78 Frnka Jan 1975 Výběr jihu Čech CZE Muži 40+
79 Fronc Leszek 1979 Věřňovice CZE Muži 40+
80 Funiok Vítězslav 1954 Horní Bludovice CZE Muži 40+
81 Gemelová Monika 1979 Kilpi Racing Team CZE Ženy 40+
82 Glogar Daniel 1978 Turdebir CZE Muži 40+
83 Gloza Josef 1964 Veselí nad Moravou CZE Muži 40+
84 Glozová Jana 1969 Veselí nad Moravou CZE Ženy 40+
85 Gombalová Miluše 1971 TianDeFM CZE Ženy 40+
86 Gorný Petr 1970 Oldřichovice CZE Muži 40+
87 Grebeň David 1986 Ostrava CZE Muži 39-
88 Gromus Tomáš 1976 Kolečkové lyže TOMSKI.CZ CZE Muži 40+
89 Grün Vojtěch 1992 Elite Sport Boskovice/Salomon-Suunto CZE Muži 39-
90 Gužík Martin 1990 VPKOH CZE Muži 39-
91 Habich Jan 1988 Habibi Prague CZE Muži 39-
92 Hampejsová Martina 1972 ŠNECI na MAX CZE Ženy 40+
93 Hanzl Jiří 1988 Soběšice CZE Muži 39-
94 Harabiš Roman 1986 Kozlovice CZE Muži 39-
95 Hel Michal 1993 SRTG Litovel CZE Muži 39-
96 Herren Barbora 1986 SK Lopatovic CZE Ženy 39-
97 Hiľovská Kamila 1988 Čeladná CZE Ženy 39-
98 Hlavatík Jan 1985 Pivovar Koníček CZE Muži 39-
99 Holek Tomáš 1989 MATOHA CZE Muži 39-
100 Holoubková Hana 1989 JAPAsport.cz CZE Ženy 39-
101 Holubčíková Kristýna 1999 Šenov CZE Ženy 39-
102 Honegr Tomáš 1979 Hořice CZE Muži 40+
103 Horák Petr 1991 DódaTeam CZE Muži 39-
104 Horak Roland 1982 Kęckie Harpagany POL Muži 39-
105 Horský Radek 1978 OB Veselice CZE Muži 40+
106 Hořínek Martin 1981 CHFM / MK Seitl CZE Muži 39-
107 Hošek Ján 1969 MaguraRun CZE Muži 40+
108 Hošeková Vanda 1996 MaguraRun SVK Ženy 39-
109 Hošeková Lenka 1972 MaguraRun SVK Ženy 40+
110 Hota Dalimil 1998 Jahůdky CZE Muži 39-
111 HUŇKA VLASTIMIL 1975 Czech Energy / ZŠ Galaxie CZE Muži 40+
112 Hráček Radim 1975 Utekaj RO CZE Muži 40+
113 Hruška Zdeněk 1989 Runsport.cz/Salomon CZE Muži 39-
114 Hruška Pavel 1986 Fešáci Opava CZE Muži 39-
115 Hryzák Ondřej 1991 TRAILPOINT CZE Muži 39-
116 Hříbek Petr 1978 Český běžecký klub CZE Muži 40+
117 Hula Martin 1979 VoHulTo CZE Muži 40+
118 Charvát Jaroslav 1962 Karviná - Ráj CZE Muži 40+
119 Chládek Pavel 1979 Zlín CZE Muži 40+
120 Chlouba František 1954 Rychnov u Jablonce nad Nisou CZE Muži 40+
121 Chlup Roman 1985 HMK Blansko CZE Muži 39-
122 Chlupatý Josef 1976 Orlová CZE Muži 40+
123 Chmiel Marian 1971 Třinec CZE Muži 40+
124 Chrobak Radek 1988 JAPAsport.cz CZE Muži 39-
125 Chromíková Jana 1992 Zlín CZE Ženy 39-
126 Chytrý Ondřej 1978 Tur de bir CZE Muži 40+
127 Indruch Lukas 1986 Alpsport - Ježek na kopci CZE Muži 39-
128 Ivanov Nikola 1985 Bicykly CZ CZE Muži 39-
129 Janek Tomáš 1990 Bojkovice CZE Muži 39-
130 Janiková Iveta 1991 KMB CZE Ženy 39-
131 Jankůj Ondřej 1985 Frýdek-Místek CZE Muži 39-
132 Jaroš Robert 1972 Frýdek-Místek CZE Muži 40+
133 Jasiok Lumír 1978 Trek 1324 CZE Muži 40+
134 Jaš Martin 1976 Tour de Považie SVK Muži 40+
135 Jašek Roman 1973 Erholung Team Bolatice CZE Muži 40+
136 Jelšík Lukáš 1987 Ostrava CZE Muži 39-
137 Jeništa Daniel 1986 Darja running team CZE Muži 39-
138 Jeřábek Petr 1993 Velká Bíteš CZE Muži 39-
139 Jindra Pavel 1978 Multisport Team CZE Muži 40+
140 Jírovec Martin 1975 Simplify CZE Muži 40+
141 Juračková Jana 1986 Canmore CZE Ženy 39-
142 Juraszek Andrzej 1994 Ustroń POL Muži 39-
143 Jurč Michal 1980 Daddys on the run CZE Muži 39-
144 Kajánek Adam 1980 RunSportTeam CZE Muži 39-
145 Kaláb Ondřej 1992 Blažovice CZE Muži 39-
146 KALNÝ Petr 1981 Serendipia CZE Muži 39-
147 Kaniová Eliška 1985 Lightbike team CZE Ženy 39-
148 Kanocz Helena 1975 Bez Obav CZE Ženy 40+
149 Kantor Roman 1965 OB TJ TŽ Třinec CZE Muži 40+
150 Kantor Petr 1978 NVPP Team CZE Muži 40+
151 Kantor Petr 1979 Havířov CZE Muži 40+
152 Kantor Miroslav 1990 TOBI Sport Frenštát p.R. CZE Muži 39-
153 Karawacki Grzegorz 1989 Kęty POL Muži 39-
154 Karban Miloš 1979 Plzeň CZE Muži 40+
155 Karpeta Jan 1983 Abadzikra CZE Muži 39-
156 Kasina Michal 1983 Kasici CZE Muži 39-
157 Kašparů Jan 1980 Varadero CZE Muži 39-
158 Kelnar Petr 1986 Štramberské Ucho CZE Muži 39-
159 Kestler Ivan 1976 North Czech Runners CZE Muži 40+
160 Klappholz Adriana 1972 Cieszyn POL Ženy 40+
161 Klimek Zdeněk 1978 TKS Punkový banditi CZE Muži 40+
162 Klímková Pavla 1985 Hradec nad Moravicí CZE Ženy 39-
163 Klimša Tomáš 1986 BESKYD - NATURAL CZE Muži 39-
164 Kněžínek Vít 1991 Inov-8 CZE Muži 39-
165 Knotek Jan 1972 Kid Of Tarahumara CZE Muži 40+
166 Kobielusz David 1990 Šulejbok Team CZE Muži 39-
167 Kobielusz Drahoslav 1968 Šulejbok Team Třinec CZE Muži 40+
168 Kocián Martin 1985 Kozlovice CZE Muži 39-
169 Kokoř Ivan 1989 JOF X-team Ostrava CZE Muži 39-
170 Kolanko Mateusz 1986 Sobas team POL Muži 39-
171 Kolář Jakub 1986 Avengers CZE Muži 39-
172 Kolek Daniel 1989 SP Boarding CZE Muži 39-
173 Konderla Patrik 1992 Bystřice CZE Muži 39-
174 Konvička Martin 1989 Třinec CZE Muži 39-
175 Koranda Pavel 1979 Ladermon CZE Muži 40+
176 Kořenek Martin 1984 Havířov CZE Muži 39-
177 Kotala Tomáš 1989 Kunčice pod Ondřejníkem CZE Muži 39-
178 Kotek Martin 1990 RYBJAN CZE Muži 39-
179 Koutný Roman 1989 Troubsko CZE Muži 39-
180 Kovarik David 1993 #HatersBrno CZE Muži 39-
181 Koželuh Tomáš 1966 Toko 007 CZE Muži 40+
182 Král Václav 1982 Vlčí důl - ryzí eXtrém z hor CZE Muži 39-
183 Kramoliš Jiří 1991 AKEZ Kopřivnice CZE Muži 39-
184 Krása David 1976 České Budějovice CZE Muži 40+
185 Krecbach Jakub 1991 HK Adršpach adr rock CZE Muži 39-
186 Kršmaru Barbora 1988 Hammer Team CZE Ženy 39-
187 Kryl Martin 1991 Triatlon Prostějov CZE Muži 39-
188 Křepelka Petr 1985 Kojetín CZE Muži 39-
189 Kubínek Pavel 1977 Blansko CZE Muži 40+
190 Kubizňáková Eva 1988 Hammer Team CZE Ženy 39-
191 Kucej Kamil 1994 Karviná CZE Muži 39-
192 Kučera David 1983 BK Ludgeřovice CZE Muži 39-
193 Kučera Stanislav 1976 Město Albrechtice CZE Muži 40+
194 Kultová Šárka 1990 Dobruška CZE Ženy 39-
195 Kupka Michal 1973 Třinec CZE Muži 40+
196 Kurtin Tomáš 1985 SK MPZ Třinec CZE Muži 39-
197 Kvasnička Daniel 1978 HKNMPSM CZE Muži 40+
198 Lach Tomáš 1978 Anvil CZE Muži 40+
199 Lauterbach David 1977 Tymphany CZE Muži 40+
200 Lauterbachová Jana 1979 1/2 horalky CZE Ženy 40+
201 Leszczynski Radek 1975 Ladermon Team Olomouc CZE Muži 40+
202 Londa Jiří 1990 SK ČERNÉ PLÍCE CZE Muži 39-
203 Losman Petr 1979 Kerteam CZE Muži 40+
204 Ludík Jiří 1989 Pohni11 CZE Muži 39-
205 Lukeš Tomáš 1990 Ostrava CZE Muži 39-
206 Lysák Vlastimil 1986 JAPAsport.cz CZE Muži 39-
207 Mackovik Michal 1990 Road to B7 CZE Muži 39-
208 Maděra Martin 1987 ToDam2 CZE Muži 39-
209 Mach David 1988 Ostrava CZE Muži 39-
210 Máchová Markéta 1977 Hukvaldy CZE Ženy 40+
211 Malinský Václav 1991 Nalehko.com Liberec CZE Muži 39-
212 Mališ Ondřej 1986 Ux fren CZE Muži 39-
213 Manová Lenka 1993 - CZE Ženy 39-
214 Marek Karel 1987 #HatersBrno CZE Muži 39-
215 Marosz Břetislav 1985 NVPP Team CZE Muži 39-
216 Martinek Tomáš 1985 KPO CZE Muži 39-
217 Mašek Pavel 1974 Hrádek CZE Muži 40+
218 Mazurkiewicz Jerzy 1986 Night Runners Wrocław POL Muži 39-
219 Mihalčík Igor 1962 Beskydský pivovárek Ostravice CZE Muži 40+
220 Michalová Radmila 1975 Matrix Team CZE Ženy 40+
221 Mikešová Jana 1991 BAKAKO running team CZE Ženy 39-
222 Mikulenka Jakub 1989 Praha 10 CZE Muži 39-
223 Mirvaldová Klára 1993 SportRaces - Isaac Team CZE Ženy 39-
224 Misař Tomáš 1985 M.T.D.E. CZE Muži 39-
225 Misiarzová Vendula 1990 Třinec - Konská CZE Ženy 39-
226 Miszczyk Roman 1970 Aktywne Beskidy POL Muži 40+
227 Mitrenga Marek 1977 Royal Rangers CZE Muži 40+
228 Morcinek Marcin 1978 BLUSZCZA POL Muži 40+
229 Mráz Jan 1977 Ostrava CZE Muži 40+
230 Mrowca Joanna 1990 SM KaMos POL Ženy 39-
231 Mynář Marian 1988 Hradec Králové CZE Muži 39-
232 Najdková Ivana 1985 Marlenka FM CZE Ženy 39-
233 Najvert Stanislav 1972 Salomon Suunto CZE Muži 40+
234 Namyslo Luboš 1980 Plzeň CZE Muži 39-
235 Navrátilová Veronika 1989 Bouncing Seals CZE Ženy 39-
236 Nekarda Ladislav 1989 Třanovičtí přespolní žraloci CZE Muži 39-
237 Němec Vladan 1967 bohuňovice CZE Muži 40+
238 Nesvadba Oldřich 1978 Nesquick CZE Muži 40+
239 Neuwirth Jan 1980 mujfyzioterapeut.cz CZE Muži 39-
240 Niedoba Miroslav 1987 Lehká noha CZE Muži 39-
241 Niemiec Michal 1986 Třinec CZE Muži 39-
242 Noga Přemysl 1988 Bystřice nad Olší CZE Muži 39-
243 Novak Michael 1977 gone4.run CZE Muži 40+
244 Nowak Mariusz 1981 Wroclaw POL Muži 39-
245 Nožka Jakub 1990 Třinec CZE Muži 39-
246 Nožka Dominik 1993 Třinec CZE Muži 39-
247 Olajoš Dušan 1975 KPNP/RYBÍ CZE Muži 40+
248 Orlíková Jana 1990 Team LightBIKE CZE Ženy 39-
249 Ostruszka Jan 1983 TJ Karpentná CZE Muži 39-
250 Ostruszka Petr 1983 Karpentna CZE Muži 39-
251 Otevřelová Kristýna 1987 Columbia Montrail CZE Ženy 39-
252 Ožanová Zuzana 1991 fKlidu sport team CZE Ženy 39-
253 Pala Mojmír 1989 KBB-Klub Beskydských Běhen CZE Muži 39-
254 Palko Aleš 1971 Czech Skyrunning Team CZE Muži 40+
255 Pašek Jakub 1986 Mnichovo Hradiště CZE Muži 39-
256 Pavlik Martin 1980 Attack Vrútky SVK Muži 39-
257 Pavliš Petr 1994 FTKUP Olomouc CZE Muži 39-
258 Pavlů Ondřej 1989 Columbia Montrail CZE Muži 39-
259 Pecha Ondřej 1995 Ostrava CZE Muži 39-
260 Pelíšek Michal 1970 Mattoni FreeRun Zlín CZE Muži 40+
261 Pelíšek David 1990 Fortex Ski Moravský Beroun CZE Muži 39-
262 Penhakerova Pavlina 1980 Havířov CZE Ženy 39-
263 Persan Ronald 1959 Praha CZE Muži 40+
264 Petrašek Adam 1986 Ostrava CZE Muži 39-
265 Petrenko Boris 1993 Bouncing Seals SVK Muži 39-
266 Petrová Katarína 1981 Kovalovice CZE Ženy 39-
267 Petřkovský Tomáš 1987 Never alone CZE Muži 39-
268 Pfneisl Lukáš 1981 Kopřivnice CZE Muži 39-
269 Pchálek Rostislav 1975 Karo 03 CZE Muži 40+
270 Pchálková Kateřina 1978 Karo 03 CZE Ženy 40+
271 Picková Zdenka 1988 Serendipia CZE Ženy 39-
272 Pidanič Michal 1987 RUN4FUN CZE Muži 39-
273 Pieczonka Daniel 1989 Cieszyn POL Muži 39-
274 Piper Roman 1990 VPKOH CZE Muži 39-
275 Pobořil Ondřej 1992 Hodslavice CZE Muži 39-
276 Pokluda Jiří 1979 PJR CZE Muži 40+
277 Polach Roman 1972 Řepiště CZE Muži 40+
278 Poledník Saša 1961 BPO CZE Muži 40+
279 Pouč Ondřej 1972 Vyškov CZE Muži 40+
280 Prouza Robert 1977 Trojanovice CZE Muži 40+
281 Přibylka Tomáš 1977 Kilpi Racing Team CZE Muži 40+
282 Pustina Pavel 1985 Ladermon Team CZE Muži 39-
283 Raszka Michal 1989 SK MPZ Třinec CZE Muži 39-
284 Rek Filip 1978 TOBI Sport Frenštát p.R. CZE Muži 40+
285 Rudický Radovan 1969 SK Oceláci Ostrava CZE Muži 40+
286 Ryšavý Martin 1987 Boršice CZE Muži 39-
287 Ryšavý Martin 1990 Ostrava CZE Muži 39-
288 Ryšavý Jiří 1992 Ostrava CZE Muži 39-
289 Říman Dominik 1994 - CZE Muži 39-
290 Sadový Pavel 1987 KOJU team CZE Muži 39-
291 Salii Nataliia 1986 Velké Losiny CZE Muži 39-
292 Semerád Antonín 1998 SK Praga CZE Muži 39-
293 Sikora Michał 1977 BLUSZCZA POL Muži 40+
294 Sikora Janusz 1990 Tatrzańscy Wilcy POL Muži 39-
295 Sikora Martin 1973 Japa sport CZE Muži 40+
296 Sikorová Natalia 1991 Třinec CZE Ženy 39-
297 Šindelek Daniel 1965 MK Seitl Ostrava CZE Muži 40+
298 Siuda David 1976 Punisher team CZE Muži 40+
299 Siuda Radim 1989 Ostrava CZE Muži 39-
300 Skřížala Martin 1984 HavRun CZE Muži 39-
301 Slavík Roman 1973 Horní Lomná CZE Muži 40+
302 Slovák Vladimír 1960 EPO Machinery CZE Muži 40+
303 Slušná Zuzana 1980 RunSportTeam SVK Ženy 39-
304 Sňahničan Richard 1993 Teplička nad Váhom SVK Muži 39-
305 Sobotka Kamil 1977 Bílovec CZE Muži 40+
306 Sojka Josef 1987 Zapro team CZE Muži 39-
307 Sosna Jakub 1985 Bicykly CZ CZE Muži 39-
308 Stančík Bedřich 1984 lepus.cz/HO Baník Karviná CZE Muži 39-
309 Staněk Tomáš 1986 Brno CZE Muži 39-
310 Staňková Tereza 1985 AWT CZE Ženy 39-
311 Stejskal Ondřej 1982 Havířov CZE Muži 39-
312 Stieberová Natálie 1990 Team LightBike / Kunovice CZE Ženy 39-
313 Stopka Ivan 1971 Horní Bečva CZE Muži 40+
314 Strnadel Jakub 1986 TOBI Sport Frenštát p.R. CZE Muži 39-
315 Stryk Pavel 1975 STRYK team CZE Muži 40+
316 Stryková Lenka 1975 STRYK team CZE Ženy 40+
317 Střeštík Martin 1989 Bystřice CZE Muži 39-
318 Surma Henryk 1980 Beskid Tri POL Muži 39-
319 Sury Petr 1994 Krásné Pole CZE Muži 39-
320 Sváček Martin 1981 Idu CZE Muži 39-
321 Svoboda Karel 1985 SK Babice / Beton / VSAK Punk! CZE Muži 39-
322 Svoboda Marek 1977 Běžci Moravany CZE Muži 40+
323 Svoboda Tomáš 1970 X-TRAIL RychloHrad CZE Muži 40+
324 Szczypka Piotr 1989 Biegiem przez chybie POL Muži 39-
325 Szpila Marek 1981 Kęty POL Muži 39-
326 Szücs Marek 1976 Vendryně CZE Muži 40+
327 Šajtarová Lenka 1973 MSV Metal Studénka - kuliš CZE Ženy 40+
328 Šarman Radim 1962 Dolní Lhota CZE Muži 40+
329 Ščerba Josef 1956 Lučina CZE Muži 40+
330 Ščerbová Věra 1956 Lučina CZE Ženy 40+
331 Šenkeříková Hana 1983 Kopřivnice CZE Ženy 39-
332 Ševčíková Lada 1974 Bez Obav CZE Ženy 40+
333 Šilar Zdeněk 1981 RunSport Team CZE Muži 39-
334 Šimek Jakub 1998 Vikýřovice CZE Muži 39-
335 Širc Petr 1990 Extra Brno CZE Muži 39-
336 Šiška Karel 1971 Ladermon Team CZE Muži 40+
337 Šlachtová Ivana 1985 TOBI Sport Frenštát p.R. CZE Ženy 39-
338 Štěpán Marek 1965 Dolní Lhota CZE Muži 40+
339 Šubert Pavel 1974 Neběžecký kroužek CZE Muži 40+
340 Švec Marek 1981 Syrovínský běh CZE Muži 39-
341 Tabach Richard 1997 BK Kozlovice CZE Muži 39-
342 Tabarka Ondřej 1985 X-TRAIL RychloHrad CZE Muži 39-
343 Tacina Marek 1976 Třinec CZE Muži 40+
344 Tic Jan 1977 Ostrava CZE Muži 40+
345 Tománek Radek 1976 Varadero CZE Muži 40+
346 Tomčík Petr 1974 Nový Jičín CZE Muži 40+
347 Tomiczek Roman 1996 Tatrzańscy Wilcy CZE Muži 39-
348 Tomisová Nikola 1988 Punisher team CZE Ženy 39-
349 Trávníčková Pavlína 1993 Ostrava CZE Ženy 39-
350 Trombik Milan 1972 Horal CZE Muži 40+
351 Třasoň Stanislav 1984 Rusava CZE Muži 39-
352 Turek Zdeněk 1979 DEX team CZE Muži 40+
353 Uhřík Luděk 1994 Rajnochovice CZE Muži 39-
354 Urbaczka Jan 1991 NVPP Team CZE Muži 39-
355 Urbaczka Matěj 1996 NVPP Team/O-run CZE Muži 39-
356 Urbaczka Pavel 1969 NVPP Team CZE Muži 40+
357 Václavík Rostislav 1982 Madeja Sport CZE Muži 39-
358 Vacula Lukáš 1980 Ostrava-Zábřeh CZE Muži 39-
359 Vaculík Lukáš 1992 Salomon Suunto CZE Muži 39-
360 Valenta Petr 1979 Budyně CZE Muži 40+
361 Valušek Jan 1988 Team LightBIKE CZE Muži 39-
362 Vaněk Tomáš 1982 Krnov CZE Muži 39-
363 Vařecha Lukáš 1984 Neseď doma na prdeli...! CZE Muži 39-
364 Vecheta Vít 2000 Sokol Třebíč CZE Muži 39-
365 Verlík Jan 1992 AŇIMALZ-TŘINEC CZE Muži 39-
366 Veselý Josef 1984 BESKYD - NATURAL CZE Muži 39-
367 Vičan Pavel 1990 Rožnov pod Radhoštěm CZE Muži 39-
368 Vitková Alice 1979 Ostrava CZE Ženy 40+
369 Vlček Josef 1989 pohni1 CZE Muži 39-
370 Vojkovský Jiří 1976 I´m fucking good man! CZE Muži 40+
371 Vonšík Lukáš 1982 Ostrava CZE Muži 39-
372 Vraný Lukáš 1989 SRTG Praha CZE Muži 39-
373 Výduch Luděk 1988 Tři křížky CZE Muži 39-
374 Vyvijal Tadeáš 1995 Svetbehu.cz CZE Muži 39-
375 Waloszek Vlastislav 1978 Český Těšín CZE Muži 40+
376 Waloszek Milan 1984 Havířov CZE Muži 39-
377 Wiecek Przemyslaw 1980 Kęckie Harpagany POL Muži 39-
378 Wojtyla Tomas 1977 Smrt na trati CZE Muži 40+
379 Wrzecionko Jakub 1986 Ostrava-Zábřeh CZE Muži 39-
380 Zahálka Tomáš 1978 Kilpi Racing Team CZE Muži 40+
381 Zahradnik Roman 1958 romanZa CZE Muži 40+
382 Zelenka Jiří 1971 RunSportTeam CZE Muži 40+
383 Żelichowski Artur 1973 Kęty POL Muži 40+
384 Zichová Tereza 1995 Slavonice CZE Ženy 39-
385 Zvolánek Richard 1983 ARChMAX/JULBO SK SVK Muži 39-
386 Žabčík Marek 1980 Pardubice CZE Muži 39-
387 Židek Jan 1989 Pivovar Koníček CZE Muži 39-
388 Židlík Lubomír 1969 Frenštát pod Radhoštěm CZE Muži 40+
389 Žůrek Jiří 1983 JOF X-team Ostrava CZE Muži 39-
390 Žylka Miroslav 1976 Český Těšín CZE Muži 40+

Ředitel závodu

BcA. Marcel,,Maky" Žuška

Bystřice 623, PSČ 739 95

E: perunmarathon@seznam.cz

T: +420 737 399 360

Technické zajištění

free.lepus.cz - IČ: 26578051

Cholevova 35, 700 30 Ostrava-Jih

Ing. Josef Zajíc

E: lepus@seznam.cz

Najdete nás na Facebooku