Čištění Beskyd

Logo-perunhyundai

 

Ahoj Vyzyvatelé Peruna

Jak jsme Vás již informovali a jistě jste si i všimli :o) podporujeme Čisté Beskydy a to značí, že 18.4.2015 se na Vás těšíme v okolí Javorového a Ostrého, že pomůžete spáchat dobrý čin, hodný úznání - ,,Jen vyčistit Beskydy", v kterých rádi guníme a kocháme se. Více o tom kde budou sběrná místa se dovíte zde

Mapa

A komu se nechce číst tak si to zkoukněte zde a zde :o)

Life není jen Vertical, ale také zodpovědnost

Maky

Vzhled startovního čísla

Startovni-cislo-2015_krivky-final

 

Ahoj Vyzyvatelé Peruna

Vzhledem k blížícímu se termínu startu 2.ročníku Hyundai Perun SkyMarathonu, dovolujeme si Vám již přinášet postupně užitečné informace. Následující se týká startovních čísel.

Pod startovním číslem (bleděmodrý rámeček) - je určen na jméno závodníka, které si dopíše každý závodník v den startu.(nebojte se fixů bude dost:o) - důvod je jednoduchý, vzhledem k neustálým změnám závodníků, jsme zvolili tuto nejjednodušší formu, aby jste si číslo doma mohli opět na památku s jménem schovat.

vedle bleděmodrého rámečku - HELP čísla a číslo na Horskou službu - všechny čísla si prosím uložte do mobilu, který je povinnou výbavou pro samotný závod - Jedná se o Vaší bezpečnost a bezpečnost i druhých závodníků. Pokud se nedovoláte pořadatelům, či HS, tak Vám těžko někdo pomůže:o)

rámeček ( Nápoj) a (Jídlo) - po doběhnutí NEODHAZUJTE SVÁ STARTOVNÍ ČÍSLA - díky nim dostanou závodníci jídlo a pití a budou odlišitelní od diváků, pro výdej polévek.

s dalšímy zprávami se těšíme na viděnou, proto sledujte web:o)

Life is Vertical

Maky

 

 

Registrace zastavena!!!

REGISTRACE DNE 20.3.2015 ZASTAVENA!!!! SMÍ SE PŘIHLÁSIT POUZE ZÁVODNÍCI ZE SLOVENSKA DO 30.3.2015.

1.4.2015 BUDE VYVĚŠENA OFICIÁLNÍ STARTOVNÍ LISTINA.

LIFE IS VERTICAL

kvalifikace pro závodníky ze slovenska

Epic-sk

Ahoj Vyzyvatelé Peruna

Vzhledem k nešťasně nastálé situaci ohledně kvalifikačního závodu BUff® Epic trail na Slovensku, bylo rozhodnuto, že Hyundai Perun SkyMarathon se stává také kvalifikačním závodem pro běžce slovenské národnosti. Což znamená, že i nejlepší běžec ze Slovenska obdrží od společnosti BUff® hrazené výlohy pro start na jejich španělském závodě.

Podmínky pro Slovenskou kvalifikaci - Nejlepší slovenský běžec může mít výsledný čas horší maximálně o 20 minut od času absolutního vítěze. To znamená, pokud absolutní vítěz proběhne cílem v čase 4 hod a 15 min, tak nejlepší slovenský běžec může mít maximálně přípustný čas - 4 hod a 35 min.

Z tohoto důvodu, je pro slovenské závodníky posunuta registrace do 30.3.2015 a to formou přihlášení na email - perunmarathon@seznam.cz

Jinak oficiální konec registrace přes přihlašovací formulář je 20.3.2015 !!!

Life is Vertical

Maky

Blíží se konec registrace

Registrace-stop

 

Ahoj Vyzyvatelé Peruna

Vzhledem k blížícímu se termínu startu závodu a s ním spojeným organizačním shonem, ke kterému náleží také  zajištění památečních trik, si dovolujeme Vám oznámit, že Ti kdož do 12.3.2015 nebudou mít uhrazeno startovné budou bez možnosti obdržet památeční triko. To znamená, že platby přijaté po  čtvrtku 12.3.2015 budou akceptovány, jako zaplacené startovné na závod, ale již nebude pro závodníka vyhotoveno triko!!!! 
V případě, že zjistíte chybu( tzn - že Váš status je stále - Nezaplaceno) a víte, že jste platbu odeslali včas, prosím zašlete kopii platebního příkazu.
Celkové uzavření registrace je poté o týden později a to 20.3.2015., kdy registrační formulář již nebude zobrazen. Vám, kteří již máte vše v pořádku, se tímto omlouváme za ztrátu času:o)
děkujeme za pochopení a trénujte, začíná se to blížit:o)
Perunteam

Perun a Čisté Beskydy

                         

Ahoj Vyzyvatelé Peruna

Přátelé, pomozte nám a ukažte, že máte hory fakt rádi. Spolek Čisté Beskydy, který založili naši kamarádi běžci, připravují na 18. a 19. dubna Velký jarní úklid Beskyd.

My, coby organizátoři dvou prestižních závodů, se do organizace připojujeme a jsme rozhodnuti veřejnosti ukázat, že hory je třeba nejen konzumovat, ale taky jim i poděkovat.Věříme, že to bude důležitý vzkaz i ochranářům a lesákům, kteří se k běžeckým závodům v horách staví rezervovaně.Chceme, aby viděli, že se v lese umíme chovat a že sem také patříme. Už teď to vypadá, že to bude velká věc, která bude tak trochu sportovním happeningem - máme ambiciózní plán a chceme vyčistit od odpadků turistické trasy na hlavních beskydských vrcholech. Už nyní jsme dohodnutí na spolupráci s organizátory Lysacupu a Lysohorského čtyřlístku, tento a minulý týden se s nadšením přidalo několik obcí i město Třinec. Věříme, že když půjdou ostatním příkladem právě sportovci, zapálí i ostatní. Ale pozor, nechceme být popeláři Beskyd!

Chceme jít příkladem a hlavně vzbudit diskuzi. Pro všechny, kdo se do úklidu zapojí, máme maličký dárek a taky los do tomboly, kteterou plánujeme po ukončení akce. Více info čekejte v následujících dvou týdnech na facebooku Čisté Beskydy, Z.s. a www.cistebeskydy. cz. Kdy dodáme mapku se sběrnými místy.

Life není jen Vertical, ale i Zodpovědnost!!

Maky

žádost o pomoc k diplomce

Ahoj Vyzyvatelé Peruna

Obrátila se na nás Místryně ČR v SkyMarathonu z roku 2014 s prosbou, zda by se nenašli odvážní muži z řad Peruna, kteří by ji pomohli s diplomkou.Více se dočtěte zde

dopis od Míši

Ahoj sportovní kamarádi,

obracím se na Vás jako na účastníky letošního ročníku Perun maratonu, který proběhne v květnu. Jsem také běžkyně a v současné době v rámci studia trenérství na Univerzitě v Olomouci připravuji diplomovou práci na téma skymaraton a stav zotavení po tomto poměrně náročném závodě. Ráda bych analyzovala, jak náš organismus reaguje na zátěž, a jak rychle jsem schopni se po závodě zregenerovat. Jednou z možností je metoda založená na variabilitě srdeční frekvence (VSF), se kterou pracuje Univerzita v Olomouci. Chtěli byste se o VSF dozvědět více a vyzkoušet si její praktické využítí? Pro svou práci bych potřebovala najít několik běžců, kteří budou ochotni otestovat svůj organizmus a pomoc mi tak s diplomkou. V čem by testování spočívalo? Zapůjčím Vám sporttester, který umí změřit VSF pomocí záznamu intervalu RR. V průběhu 4 dní (2 dny před závodem, v den závodu a den po závodě) si každé ráno změříte pomocí sportesteru VSF. Měření trvá cca 10 min. a provádí se v leže bezprostředně po probuzení. První tři měření definují základní úroveň Vaší VSF, poslední záznam určí míru Vašeho zotavení po závodě. Úroveň zotavení bude dále hodnocena bezprostředně po doběhu závodu na základě hodnot získaných měřením trvajícím 30 min. opět v leže. Jako součást testování je třeba dále podstoupit vyšetření spočívající v zátěžovém testu a měření tělesného složení. V průběhu 4 dní měření je zakázána konzumace jakéholikov alkoholu. Co můžete spoluprácí získat? Kromě toho, že mně pomůžete, dozvíte se něco o sobě, o reakci Vašeho organizmu. Zdarma získáte zátěžový test a analýzu tělesného složení. Kromě toho Vám nabízím poukázku na odběr produktů Enervit v hodnotě 1 000 Kč. Obdržená data budou použita výhradě pro potřeby diplomové práce a budou anonymní a výsledcích projektu budete informováni. Zátěžové vyšetření proběhne v laboratoři FTK Univerzity Palackého v Olomouci ve dnech 2. nebo 16. dubna 2015 (čtvrtek). Pokud Vás moje prosba zaujala a chtěli byste se testování aktivně účastnit, případně získat o testu více informací kontaktuje mě na mailu: michaela.mertova8@gmail.com nebo na telefonu 602 316650.

Děkuji Vám za Váš čas a případnou spolupráci.

Míša Mertová

ceny pro nejlepší

Titulka-ceny

Ahoj Vyzyvatelé Peruna

I tentokráte Vám Perun přináší řádnou motivaci v podobě hodnotných cen, které budou rozděleny mezi nejlepší z Vás v kategoriích - Muži do 40 let / Muži nad 40 let a Ženy do 40 let / Ženy nad 40 let. 

Absolutní vítězové  - Mistři ČR v SkyMarathonu obdrží běžecké bundy značky Dynafit + vyrytí na pamětní Perunovu Pečeť

Nejlepší český závodník a tudíž i Mistr ČR v SkyMarathonu - startovné na Buff Epic Traill - Bet

1.Místa Muži v obou kategoriích - medaile+ obuv Dynafit + kompres SL3S + Balíček Nutrend a Be Maniax

1-misto-muzi

 

2.Místa Muži v obou kategoriích - medaile + Batoh Dynafit + Balíček Nutrend a Be Maniax

3-misto-muzi

3.Místa Muži v obou kategoriích - medaile + běžecké šortky Dynafit +  Balíček Nutrend a Be Maniax

2-misto-muzi

1.Místa Ženy v obou kategoriích -  medaile+ obuv Dynafit + kompres SL3S + Balíček Nutrend a Be Maniax

1-zeny

2.Místa Ženy v obou kategoriích - medaile + Batoh Dynafit + Balíček Nutrend a Be Maniax

2-zeny

3.Místa Ženy v obou kategoriích -   medaile + běžecká sukně Dynafit +  Balíček Nutrend a Be Maniax

3zeny

Prvních 50 doběhnuvších závodníků (bez ohledu na kategorii) obdrží šátek Perun z limitované serie - 

Logobufffib-ch

čas se krátí, je třeba začít makat!!!

Life is Vertical

Maky 

Qualification race

Epic

Ahoj Vyzyvatelé Peruna

 S radostí Vám sdělujeme důležitou informaci. Hyundai Perun SkyMarathon se stal kvalifikačním závodem pro závod ve Španělsku – Buff Epic Trail. To znamená, že nejlepší český reprezentant a zároveň Mistr ČR v SkyMarathonu si vybojuje možnost startu v tomto španělském závodě a může poměřit své síly třeba s Ikerrem Karerou, či Nurií Picas.

 Vítězi bude hrazeno – startovné v závodě + zpáteční letenka do Barcelony/Girony + cesta do místa závodu hromadným prostředkem + ubytování 1 den před závodem a během závodu.

Tudíž Mistr ČR se může těšit na cestu z pod Perunových Beskyd do kraje Pyrenejského, takže laďte formu a při trénincích si říkejte - ,, La vida es vertical“, to ať máte větší motivaci:o)

 Life is Vertical

Maky

 

Perun a sněžný leopard

Perundynafit

Ahoj Vyzyvatelé Peruna

Rádi bychom Vás informovali o novém sportovním partnerovi našeho závodu, který si pro Ty nejlepší z Vás připravil hodnotné ceny a pro ty, kteří dokončí závod, také tombolu :o)

Tak jako Perun nic neodpouští, tak také značka Dynafit nezná kompromisy – vyvíjí to nejlehčí a nejspolehlivější vybavení, které musí odolat široké škále podmínek, včetně těch, které můžete zažít při běžeckém Sky maratonu. Proto je Dynafit novým a hrdým partnerem Hyundai Perun Sky Marathon 2015!!!

Lehkost, rychlost, výkon a technologie jsou základní hodnoty, které jsou vtištěny do každého produktu Dynafit. A tyto veličiny budou rozhodujícími faktory v boji o titul Mistra ČR v SkyMarathonu.

Začněte trénovat, za celé 3 měsíce je Start!

Life is Vertical

Maky

 

Novinky

aaa