START Registrace

                         Registr-2016

Ahoj Vyzyvatelé Peruna

Registrace dnešním dnem 30.12.2015 v 18:00 byla spuštěna. Takže stačí najet do záložky REGISTRACE a řídit se postupem :o) Záložka registrace je v horním menu.

Dzisiaj 30. 12. 2015 zostaƚa o godź. 18:00 rozpoczęta rejestracja. A więc wystarczy wejść do folderu REGISTRACE i kerować się instukcjami :o)

Today 30.12.2015 the registration has started. So please enter the folder  REGISTRACE and follow instructions :o)

Ať vše klapne bez problémů

Life is Vertical

Maky

Postup registrace

Postup

Ahoj Vyzyvatelé Peruna

Za pár dní odstartuje registrace do 3.ročníku Hyundai Perun SkyMarathonu.Pro ty kdož nečtou pečlivě, jest počátek stanoven na 30.12.2015 na 18.hod. A vzhledem k tomu, že chceme mít snad bezchybný přehled o registrovaných, tak Vám zasíláme malý návod jak se registrovat :o)

česky

1.Vejdi do záložky REGISTRACE
2.V záložce - Výběr Závodu - vyber - HYUNDAI PERUN MARATON - SkyMarathon(pouze junioři)
3.klikni na - PŘIHLÁSIT SE DO ZÁVODU
4.ZDE VYPLŇ SVÉ NACIONÁLE - jméno, příjmení, team, narození,kategorie,stát,telefon,email, velikost trička
5.odešli
6.Dorazí Ti odpovědní email s informacemi pro platbu a datem do kdy zaplatit
7.Zaplať včas!!
8.Začni trénovat
9.doraz v čas na registraci závodu
10. Odstartuj a porvi se s PERUNEM!!!
polsky
1. Wejdź na plik REGISTRACE
2. Dalej – Výběr Závodu – wybierz HYUNDAI PERUN MARATON - Marathon nebo Skyrace( junor)
3. Kliknij na – PŘIHLÁSIT SE DO ZÁVODU
4. Tutaj uzupełnij swoje dane – imię, nazwisko, team, datę urodzenia, kategorię, państwo, telefon, email, rozmiar koszulki
5. Odeślij
6. Otrzymasz odpowiedź mailem z informacjami o wpłacie i dacie do kiedy trzeba wpłcić
7. Wpłać na czas
8. Rozpocznij z treningiem
9. Przyjedź na czas na rejestrację do zawodów
10. Wystartuj i walcz z PERUNEM!!!

English

1. Enter the site REGISTRACE
2. Further – Výběr Závodu – choose HYUNDAI PERUN MARATON- SkyMarathon or Skyrace(only for juniors)
3. Click on - PŘIHLÁSIT SE DO ZÁVODU
4. Here you should fill your personal information – name, surname, team, date of birth, category, country, phone number, email address, t-shirt size
5. Send
6. You yhould get an email with payment and date od pament informations
7. Pay in time
8. Start to train!!!
9. Will be on time on race presentation
10. Start and fight with PERUN!!! 

Snad se registrace bez problému vydaří Vám i Nám. 

Life is Vertical

Maky

Perun podporuje

Nikdy-nejsi-sam

 

Ahoj Vyzyvatelé Peruna

Za chvíli pod jedlí každému někdo něco naježí a tak i my přicházíme se svou  troškou do mlýna. A to v podobě novinek.

Jelikož jsme přívrženci pohybu v horách a přírodě již od útlého věku, vyšli jsme vstříc požadavku CZSA a tudíž na jinochy a děvčice čeká Juniorská trať.

Do této kategorie se mohou přihlásit pouze závodníci jež mají zájem startovat na distanci SKYRACE. Ovšem jejich věkový limit je max 23let.Starší závodníci nebudou povoleni do závodu Skyrace. Samozřejmě ten kdo chce běžet Perunův maraton a spadá do juniorů, tomu nikdo bránit nebude :O)

K přihlášení do závodu bude opět na webu vyvěšen článek k postupu registrace.

 

Druhým dárkem, či novinkou je fakt, že Perun se stal partnerem sdružení maminek s handicapovanými dětmi - Nikdy nejsi sám. Z čehož vyplývá, že vlastně partnery se stanou všichni Perunovi vyzyvatelé. O jaký projekt se jedná se více dočtete na stránkách spolku -http://nikdynejsisam.eu/. Pak si každý uvědomíme, jaké štěstí máme, že my můžeme gunit po gurách.  A nějaký Perunův očstec Vám příjde jako příjemné zlo, které je třeba postoupit, abychom si života ještě více vážili.

 

Takže zpívejte koledy, trhejte balící papír, dlabejte cukroví a nezapomenňte, že registrace započne 30.12.2015 v 18:00.

 

P.S – objeví se obrázek, že registrace započala:o)))

 

Life is Vertical

Maky

Mikuláš s Perunem

12336098_1082026821817167_1900006546_n

 

Ahoj Vyzyvatelé Peruna

1.2.3.4 - Nééésééém Váám Nóóóvíínýýý posloucheeejtéééé,

z Perunskééééé krajinýýýýý pozoooor deeejtéééé.

Trééénujte pilně aaaa neomylně, tréééénujte pilně aaa neomylně

užíííveeejtééé:o)

 

Nová štědrovečerní pohádka

https://www.youtube.com/watch?v=hqfKaGsQZsU&feature=youtu.be

Life is Vertical

pozvánka na výstavu

Pozvanka

Ahoj Vyzyvatelé Peruna

Dovoluji si Vás jménem studentů polygrafie Albrechtovy střední školy v Českém Těšíně, pozvat na malé ohlédnutí za druhým ročníkem Hyundai Perun SkyMarathonu.

Tož během tego gunění, aj zavítejte na čumendu:o)

Life is Vertical

Maky

     Fotografove  

3.ročník

                                                 

Ahoj Vyzyvatelé Peruna

Ti kdož si píší deníček kdy, co, kde běžet, nechť si tedy poznamená.

Start registrace - 30.12.2015 v 18:00.

Závod - 3.ročník Hyundai Perun SkyMarathon - 7.5.2016

Life is Vertical

Maky

pohledy od Vítězů vyražených na pečeti

Sam_6558_smallSam_6750_small

Ahoj Vyzyvatelé Peruna

pod těmito odkazi si můžete přečíst dojmy vítězů.

Tomáš a Anka

Life is Vertical

Maky

Vyčištěno sakumprásk

                             Dsc_5481

Ahoj Vyzyvatelé Peruna

Včerejším dnem byla vyčištěna trať Peruna sakumprásk od Startu až do cíle , atak se může Perun odebrat k dlouhému spánku. Tímto Vám skládám malou pochvalu, za čistotu na trati( malá pochvala pro to, že jsem našel pod vrchem Šindelná odhozený prázdný gel a v potoku prázdný kelímek Nutrend, takže až na trati nenajdeme vůbec nic, jen značení, bude pochvala Veliká!)

Perun se tedy odebírá k odpočinku a vy si můžete dlouché chvíle spříjemnit četbou Vašich zážitků ve složce Press.Ovšem jeho mladší brácha Nazmar se probouzí k životu a dne  5.5.2015 ve 20.hod započal s registrací.

Takže kdo chce vstoupit do řad Nezmara, nechť vstoupí a dokáže, že Nevzdat se je výsadou rytířů:o)

Life is Vertical

Maky

Den poté

1

Ahoj Vyzyvatelé Peruna

Téměř před 24 hodinami doběhl poslední z Vás, kteří jste se odvážili postavit na start druhého ročníku Hyundai Perun SkyMarathonu.Cinkot na ocel Vás vyslal opět do boje s šesti vydatnými stoupáními a pěti seběhy, z nichž dva byli dosti technické.A jak se pomalu stává tradicí, tak počátek závodu se  nesl v duchu mlhy a nevlídného počasí, které ovšem snad i za pomocí Peruna v polovině dne změnilo svou tvář do podoby slunného dne.  Trať doznala oproti loňskému roku dvou změn a to v podobě – překvapení u první občerstvovačky a poté v již avizovaném pekelném stoupání ,,Grande Finále“. Moto Peruna je známo všem a proto bylo jasné, že pot, bolest a křeče budou se sílou vůle hlavními faktory, které rozhodnou o nadcházejícím mistrovi.

   Sam_6568_small-1

Se všemi těmito náročnostmi se nejlépe popasoval Tomáš Lichý, který v čase 4:04:34 protnul cílovou pásku téměř na pokraji fyzického vyčerpání a zaslouženě si vybojoval titul Mistra ČR v SkyMarathonu a zároveň si vysloužil startovné na BUff Epic trail. Na druhém místě dorazil Pavel Brýdl s časem 4:10:01 a trojici nejlepších uzavřel časem 4:22:13 Tomáš Maceček.

121_perun2015_fotojakubkonderla_polygrafietesin 

5

13

 

135_perun2015_fotojakubkonderla_polygrafietesin

Kategorii něžného pohlaví ovládla suverénně Anička Straková  časem 5:00:32, která v celkovém pořadí obsadila 33 místo. A právem si zasloužila titul Mistryně ČR v SKyMarathonu. Na druhém místě dorazila do cíle s časem 5:13:00  Zuzana Krchová, za kterou na třetí pozici dokončila s časem 5:31:36 Hana Holoubková.

2

 

3

 

Perun také vyhlásil nejmladšího a nejstaršího závodníka, kteří nejrychleji dorazili do cíle. Věkový rozdíl mezi oběma závodníky byl úctyhodný – 43 let.

221_perun2015_fotonikoladelongova_polygrafietesin

Rád bych touto cestou vyslovil velké poděkování Generálnímu partnerovi – společnosti HYUNDAI, hlavním partnerům – MS KRAJ , Město TŘINEC, společnostem DYNAFIT, Be Maniax, BUFFO a NUTREND, jakož i partnerům – SVĚT BĚHU,SL3S, SEMAG, LEPUS,  LITOVEL,CHATA JAVOROVÝ, CHATA OSTRÝ a SKIAREÁL ŘEKA . Všem těmto partnerům patří poděkování, že přispěli k uspořádání tohoto závodu, neboť všichni víme, že bez těchto donátorů dnes není možné kvalitní závod připravit. Zároveň bych také rád poděkoval Czech Skyrunning asociacion, že měla důvěru v Peruna a přidělila nám opětovně status – Mistrovství ČR v SkyMarathonu.

010_perun2015_fotomichalkonvicka_polygrafietesin  

Dále bych rád vyslovil veliké díky a hlubokou poklonu všem  organizátorům, rozvědčíkům, občerstvovačům a značitelům trasy z řad Perunteamu, kteří i přes počáteční špatné podmínky a vtíravou vlhkost odvedli svou práci na jedničku s velkou hvězdičkou, o čemž svědčí i pozitivní reakce závodníků hned po závodě. Díky lidem jako Pepek Lepus, Zbyněk,Cobra, Denis Family,Rora family,Roman, Galis,Fish či Tonda by tento závod prostě nebyl tím čím je. A jim patří stejně veliké Díky jako partnerům závodu.

Také bych chtěl vyslovit díky fotografům ze školy Albrechtova a kameramanům, kteří Vás zachytili během celé akce.

. A v neposlední řadě bych rad poděkoval mé nejmilejší ženě ,,Filoméně“ Barušce :o) za trpělivost a neutuchající podporu během příprav závodu, kdy už párkrát jsem myslel že s tím seknu.

11180318_833135840055924_7992266903080848543_n

Drazí Vyzyvatelé Peruna,

druhý ročník máme zdárně za sebou. Na Perunově pečeti jsou zanesená nová jména a budou tam už na věky věků. Nyní je již Perunova trať z poloviny vyčištěna a další polovina bude vyčištěna v nadcházejících dnech.Jakmile bude trať kompletně vyčištěna bude Perun, Grande Finále i koryto potoka v Řece opět  odpočívat spánkem spravedlivých do nadcházejícího ročníku. V těchto chvílích shromažďujeme všechny fotografie ze závodu, které budou umístěny do složky – Fotogalerie. Články budou umístěny v záložce - PRESS. Touto cestou Vás chci požádat, kdo může a je ochoten, zašlete také své fotografie, záznamy z kamer, či články na  -perunmarathon@seznam.cz . Hlavně záznamy z kamer použijeme společně s našimi záběry pro vytvořeního dalšího celovečeráku o Perunovi:o)

 Přeji Vám hlavně zdraví při běžeckých kláních,či samostatných trénincích. Českým reprezentantům výborné výsledky při nadcházejícím Mistrovství Evropy a pevnou vůli v překonávání sebe sama a věřím, že Perun je dostatečně připravil :o). Zároveň bych Vás rád pozval na podzim opět k nám do Goralie, kde máte možnost vyzvat Perunova mladšího bratra – Nezmara. Takže kdo má zájem a odvahu, tak na podzim na viděnou při nezmarmaratonu.

videjko jež potvrzuje moto zde

Life is Vertical

Maky

 

Postup při REGISTROVÁNÍ + Časový rozvrh DNE ZÁVODU

 

 

Registrace

Ahoj Vyzyvatelé Peruna

Za pár dní se utkáte s Perunem a někteří hlavně se sebou samými. K tomu, aby vše šlapalo jako na drátkách Vám přináším návod pro registraci a následně časový harmonogram dne. Ať víš do čeho jdeš:o)

Postup při REGISTROVÁNÍ.

- V místě registrace bude vyvěšena ofic. startovní listina(naleznete i na webu) na které naleznete své startovní číslo. Podle toho jaké číslo budete mít, tak podle toho se postavíte do řady ke stolům (1-150 / 151 - 300 / 301- 450 / 451 - 600 / 601 a více). Nahlásíte své číslo a jméno, to bude skontrolováno, následně Vám bude předána taška se start číslem, čipem,pytlem na věci, trikem atd. Vy předáte pořadateli zálohu na čip 500kč a je hotovo:o) a můžete se jít připravovat na závod.

- Ti kteří ještě nestihli změnu registrace přes email, si ve startovní listině naleznou strat.číslo závodníka místo kterého mají nastoupit do závodu jako náhradník a při registraci odevzdají VYTIŠTĚNÉ POTVRZENÍ, ŽE DOTYČNÝ SE VZDÁVÁ SVÉHO STRATOVNÍHO ČÍSLA VE VÁŠ PROSPĚCH. Pořadatel změnu zaznamená a pokračuje se dle předchozích pokynů. Důležité info - BEZ VYTIŠTĚNÉHO POTVRZENÍ O PŘEVEDENÍ REGISTRACE VÁS NIKDO VEZAVEDE DO STARTOVNÍ LISTINY - NEMÁME ČAS OVĚŘOVAT, ŽE JSTE SE S NĚKÝM OPRAVDU DOMLUVILI ČI NE. Proto Vás žádáme, pokud víte, že se budete přeregistrovávat, tak doražte na páteční registraci, na které je větší časová rezerva tyto náležitosti řešit. Opravdu v sobotu nebudeme kvůli někomu posunovat čas startu. Věřím, že to chápete:o)

Mech-stopky ČASOVÝ HARMONOGRAMMech-stopky

PÁTEK 1.5.2015 - REGISTRACE OD 16:00 - 20:00 - MOŽNO PROVÁDĚT PŘEREGISTRACE - spodní stanice lanovky

SOBOTA 2.5.2015 - REGISTRACE OD 6:00 - 9:00 - spodní stanice lanovky

                            - START ZÁVODU - 9:30

                            - OČEKÁVANÝ DOBĚH VÍTĚZE 13:30 - 14:00

                            - VYHLÁŠENÍ VÍTĚZŮ A MISTRŮ ČR - 17:00

                              PO VYHLÁŠENÍ NÁSLEDUJE TOMBOLA (ceny DYNAFIT,SVĚT BEHU,)

                           - UZAVŘENÍ ČASOMÍRY - 18:00 (8,5 HOD LIMIT)

                           - VOLNÁ ZÁBAVA:O) - schůze CZSA

v případě dobrého počasí budou od 11:00 - 13:00 závody pro děti na Finisherské sjezdovce - kategorie do 5let / 10 let /15 let. Takže o ty nejmenší se nemusíte bát:o)

Life is Vertical

Maky

                            

 

Novinky

aaa