Co se bude jíst a jak s batohy

       18051Msli-tycinkaBananas21

 

Ahoj Vyzyvatelé Peruna

Někteří z Vás si jistě kladou otázku, co bude na trati za jídlo k dispozici. A tak zde máte následující soupis, aby jste věděli do čeho jdete a dle toho přizpůsobili svou stravu, popřípadě nachystali svému support teamu své jídlo , které Vám smí podat v občerstvovací zóně.

1.ObčerstvovačkaGuty rucki - 5,3km - Iontový nápoj + voda + banány + mussli

2.ObčerstvovačkaŘeka  - 13km(výběh) a 15km(seběh) - Iontový nápoj + voda + Coca Cola +banány + musli tyčinky + čokolády + sůl + perníky

3.ObčerstvovačkaTyra u Mostu - 27km - Iontový nápoj + Coca Cola + voda + banány + musli tyčinky + čokolády + sůl

4.ObčerstvovačkaChata Ostrý - 30km - voda

Cíl - Polévka - Bramboračka + Pívo nebo Ionťák + perníky nebo záviny:o)

 

 

Kam s batohem a věcmi na převlečení? Při registraci v tašce obdržíte kromě start.čísla, čipu, památečního trika, reklamních věcí také pytel na věci na převlečení, který má totožné číslo, jako je vaše startovní. Do něj si můžete uložit věci které budete chtít nechat vyvézt na chatu do cíle.Zde po doběhnutí po ukázání Vašeho start.čísla Vám bude vydán pytel s vašimi věcmi na převlečení:o)

Další novinky budou následujícího dne:o)

Life is Vertical

Maky

Pravidla o hůlkách, Povinná výbava a značení

Hulky_bigCamelback-omega-deluxe

Ahoj Vyzyvatelé Peruna

Předně chci poděkovat Těm, kdo dostáli svým slovům, které přetavili  v činy a dorazili jste tuto sobotu či neděli  pod jakýkoli kopec v Beskydech za účelem zbavit jej odpadků. Za to ještě jednou velký DÍKY!!! Ti kdož nemohli a zajímá Vás co se událo, nechť si prohlédnou výsledny našeho snažení zde  

A nyní již informace, které jsou pro Vás již nejaktuálnější:o)

Závod se koná v CHKO Beskydy, proto se prosím budeme podle toho chovat a nebudeme nic odhazovat ba dokonce ničit! Prosím berte tuto informaci za nejdůležitější, tak abychom si mohli i příští ročníky v klidu užít:o) A nyní již k technickým věcěm.

Povinná výbava - V povinné výbavě je nutný pouze plně nabitý mobilní telefon!!! A řádně zabezpečený proti vodě!!! Důvod je jednoduchý - čekají Vás 2 technicky náročné seběhy, kde hrozí poranění závodníků a ačkoli na trati budou rozvědčíci, není v našich silách je obsadit na každém metru tratě. Proto je jedinou nutnou zátěží, kterou musíte sebou nést během závodu - mobilní telefon. Ten můžete užít v případě zranění, popřípadě zavolání pomoci druhému závodníkovi. Na startovních číslech budete mít natištěna 3 tel. čísla - HELP PHONE  a číslo na HORSKOU SLUŽBU. Pevně věříme, že nebudete muset tato čísla využít, ale pro Vaší bezpečnost je to nezbytná nutnost.

Hůlky – Hůlky smí závodník použít v závodě hned od Startu. Nesmí mu být podány cizí pomocí během závodu. Ovšem rozhodne – li se , že již nechce užít hůlky v závodě, má právo je předat support teamu na jedné z občerstvovacích stanic. Vrátit hůlky na jiné občerstvovací stanici zpět závodníkovi je zakázáno a bude trestáno diskvalifikací!Pořadatel ani nikdo z pořadatelského teamu nebere zodpovědnost za odložené hůlky!!!

 

Cizí pomoc – Závodník smí užít cizí pomoci( support team podá jídlo, pití, oblečení, sebere hůlky) pouze v prostoru oficiálních občerstvovacích stanic - Guty / Řeka / údolí Tyry / Ostrý  . Jinde nesmí být závodníkovi poskytnuta jakákoli pomoc. Dojde – li k takové pomoci a bude prokázána, závodník je okamžitě diskvalifikován!

 

Odpadky z energie – Prázdné obaly z energetických gelů, či sáčky z energetických tablet a jiné obaly, musí závodník vyhazovat pouze v prostoru občerstvovacích stanic. Na trati je přísně zakázáno odhazovat jakýkoli nepořádek (obaly od gelů, tablet, pití atd) Bude – li závodník usvědčen, že vědomě vyhazoval odpadky na trati mimo určená místa, bude okamžitě diskvalifikován.

 Značení 

Trať bude značena pomocí mlíka, rozcestníků s logem Peruna a na křižovatkách, kde by závodník si nebyl jistý budou ještě rozvědčíci.

Časové limity -  SkyRace (mladí vlci) - na celou trať závodu jest limit 4,5 hod

                         SkyMarathon - úsek Start - Šindelná (polovina tratě) -  4,5 hod - tzn, že závodníci kteří proběhnou šindelnou ve 14:05 již nebudou puštěni dále do druhé části závodu a budou odkloněni trasou Skyrace zpět do cíle.

                          SkyMarathon - ne celou trať  závodu jest limit - 8,5 hod

Itinerář tratě - SkyMarathon

Start- sjezdovkou na Javorový - po modré tur.zn dolů doprava - doprava do lesa(technicky značeno) - 1.Občerstvovačka - stoupání pod gutské Peklo(technicky značeno) - doprava pokračuj zelenou tur.zn - Gutské sedlo - zatočíš doleva na žlutou tur.zn- stoupání na Vrchol Javorového(technicky značeno) - z Vrcholu doprava po modré tur.zn směr Šindelná - na hřebeni doprava dolů(technicky značeno) - technický seběh do Řeky(koryto potoka, průsek) - 2 Občerstvovačka - Výstup sjezdovkou(levá část) - Vrchol Príslop - Doprava dolů seběh pod lanovkou do Řeky - stoupání na Šindelnou(Technicky značeno) - Šindelná(časová brána - 4hod:30min od startu) - po modré tur.zn směr Ropice - napojení na červenou tur.zn a pokračuj na Kalužný - Kalužný - po zelené tur.zn doleva na rozcestí U Kalužného - dolů po zelené tur.zn směr Tyra Most - 3.Občerstvovačka(časová brána - 6hod od startu) - odtud technicky značeno stoupání s napojením na žlutou tur.zn na Ostrý - Ostrý(4.občerstvovačka-pití) - po žluté tur.zn dolů napojení na zelenou tur.zn a doleva na traverz. cestu směr Kozinec(značeno technicky) - Kozinec - po modré tur zn dolů do Tyry - přeběh 200m asfalt -zabočíš doleva na zelenou tur.zn a stoupáš první část serpentýn - poté doprava pod GRANDE FINÁLE na chatu Javorový - Cíl

Itinerář tratě - SkyRace

Start- sjezdovkou na Javorový - po modré tur.zn dolů doprava - doprava do lesa(technicky značeno) - 1.Občerstvovačka - stoupání pod gutské Peklo(technicky značeno) - doprava pokračuj zelenou tur.zn - Gutské sedlo - zatočíš doleva na žlutou tur.zn- stoupání na Vrchol Javorového(technicky značeno) - z Vrcholu doprava po modré tur.zn směr Šindelná - na hřebeni doprava dolů(technicky značeno) - technický seběh do Řeky(koryto potoka, průsek) - 2 Občerstvovačka - Výstup sjezdovkou(levá část) - Vrchol Príslop - Doprava dolů seběh pod lanovkou do Řeky - stoupání na Šindelnou(Technicky značeno) - Šindelná - po modré tur.zn vlevo zpátky na chatu Javorový 

Dalo velikou práci nalézt společnou dohodu s CHKO Beskydy a Lesy ČR, abychom mohli uskutečnit tento závod. A jelikož naším cílem je vytvořit závod s tradicí, aby i další ročníky byly bezproblémové a mohli si jich užívat i další přívrženci Skyrunningu, prosím mějte hlavně poslední pravidlo na paměti. Běháme v horách protože nás to nejen baví, ale jelikož k nim máme i pokoru a úctu a chceme ať slouží všem.

 

Díky za pochopení a těším se na startu

 

Life is Vertical

Maky

Aktuality

Logo-perunhyundai

Ahoj Vyzyvatelé Peruna

Tak,jako minulý rok tak i letos  a jistě jste si i všimli :o) podporujeme Čisté Beskydy a to značí, že 23.4.2016 se na Vás těšíme v okolí Javorového a Ostrého, že pomůžete spáchat dobrý čin, hodný úznání - ,,Jen vyčistit Beskydy", v kterých rádi guníme a kocháme se. Více o tom kde budou sběrná místa se dovíte zde

Mapa

A komu se nechce číst tak si to zkoukněte zde a zde :o)

Life není jen Vertical, ale také zodpovědnost

Maky

Vzhled startovních čísel

                            Startovni-cislo-2016_marathon

Ahoj Vyzyvatelé Peruna

Přinášíme Vám opět info, jak budou vypadat startovní čísla, to aby jste mohli vyladit svůj design run style:o) pro fotografy. 

SkyMarathon - bledě modré - s HELP PHONE a číslem na HORSKOU SLUŽBU + NÁPOJ, JÍDLO

Skyrace Junior - bledě červené - s HELP PHONE a číslem na HORSKOU SLUŽBU + NÁPOJ, JÍDLO

 

Opět pod číslem, je prostor, kde si každý závodník může vyplnit své jméno, či přezdívku

                             Startovni-cislo-2016_juniors

 

Tak ať Vám sluší:o)

Life is Vertical

Maky

SkyRACE - pro mladé vlky

                             Junior-skyrace

Ahoj Vyzyvatelé Peruna a hlavně Vy mladí vlci a vlčice

Jelikož někteří si stále nejsou jistí přesnou tratí SkyRACE závodu pro juniory, tak přesnou mapku naleznete zde. Jinak po rozcestí Šindelná je trať totožná se SkyMarathonem, ovšem od tohoto rozcestí mladí vlci se vracejí po modré tur.zn zpět na chatu Javorový do cíle.

http://www.cykloserver.cz/tipy-na-vylety/detail/?d=194581&akey=86111eb62c31ca0453dd49dba7bccc89

 

pár technických údajů zde  - Vzdálenost - 21km / pozitiv stoupání 2120m

                                        - 4 stoupání - (chata Javorový, Vrchol Javorový, Príslop, chata Javorový)

                                        - 2 Občerstvovací stanice - Guty, Řeka

                                        - časový Limit - 4,5hod

                                     Profil-skyrace

Life is Vertical

Maky

 

 

Oč se bude závodit

 

1-2016jpg

Ahoj Vyzyvatelé Peruna

Za měsíc už nám bude registrace klepat na dveře a tak je třeba také podat  info oč se bude závodit.( pro připomenutí - registrace začíná 6.5.2016:o)

Kromě nejvyšší mety a tou jest Mistr a Mistryně  ČR v Skymarathonu, jsou zde i hodnotné ceny od Dynafitu.

Takže suma sumárů

všechna 3. místa      

- kompresní ponožky SPEED MTN SOCK DYNAFIT + Medaile + Triko Dynafit + zboží BeManiax

všechna 2.místa

 rukavice RACE PRO UNDERGLOVE + šátek PERFORMANCE DRYARN NECK GAITER DYNAIT + medaile + Tričko Dynafit + zboží Bemaniax

všechna 1. místa

- hole VERTICAL PRO DYNAFIT + medaile + tričko Dynafit + zboží Bemaniax

 

všechna 1.místa  - SkyRACE junior

- batoh Enduro 12 DYNAFIT + medaile + tričko Dynafit 

Pro prvních 50 opět šátek BUFF z limitované edice PERUN

                                          Satek-2016

 

tak pěkný trénink

Life is Vertical

Maky

Nárok na trika

                 Stop-trika

 

Ahoj Vyzyvatelé Peruna

jen pro připomenutí, ten kdo nebude mít uhrazeno starovné do 26.3.2016 nemá poté nárok na tričko. Trika jdou poté již do tisku a Perun již žádné nebude přiobjednávat.

Díky za pochopení

Hi Challengers of Perun

Just to remind you, who will not pay until the 26. March 2016 will not receive a  Perun T-shirt. T -Shirts are sended to the print and Perun wil not order the other.

Thanks for understanding

Maky

Perun a ČUS

                               

Ahoj Vyzyvatelé Peruna

S radostí Vám můžeme oznámit, že Hyundai Perun SkyMArathon byl zařazen do projektu České unie sportu - ,,Sportuj s námi"

Life is Vertical

Maky

S Perunem na Buff epic trail

 

Ahoj Vyzyvatelé Peruna

Stejně jako minulý rok se i pro letošní ročník podařilo dohodnout startovní místa pro nejlepšího českého a slovenského reprezentanta na závodě Buff Epic Trail. Stejně jako loni jsou podmínky následující. Slovenský reprezentant musí mít maximálně o 20.minut horší čas než nejlepší Český běžec.To znamená, pokud absolutní vítěz proběhne cílem v čase 4 hod, tak nejlepší slovenský běžec může mít maximálně přípustný čas - 4 hod a 20 min.

A druhá potěšující zpráva je, že opět prvních nejrychlejších 50 závodníků v cíli obdrží šátek Buff z limitované edice PERUN

Tak pěkné ladění formy všem vyzyvatelům:o)

Maky

START Registrace

                         Registr-2016

Ahoj Vyzyvatelé Peruna

Registrace dnešním dnem 30.12.2015 v 18:00 byla spuštěna. Takže stačí najet do záložky REGISTRACE a řídit se postupem :o) Záložka registrace je v horním menu.

Dzisiaj 30. 12. 2015 zostaƚa o godź. 18:00 rozpoczęta rejestracja. A więc wystarczy wejść do folderu REGISTRACE i kerować się instukcjami :o)

Today 30.12.2015 the registration has started. So please enter the folder  REGISTRACE and follow instructions :o)

Ať vše klapne bez problémů

Life is Vertical

Maky

Novinky

aaa