Posunutí času startu registrace

             470720679 35035 470720679

Ahoj Vyzyvatelé Peruna

Jelikož se nám toho moc nakupilo na 30- tého prosince, tak jsme nuceni o kapánek posunout start registrace. Takže natáhněte cibule, kukačky,digitálky, mobily,orloje a překlopte přesýpačky.

Start registrace je posunut na 30.12.2016 na 20.00.Tudíž o 8 hodin později:o)

děkujeme za pochopení

Perun Team

Mikuláš a start registrace

Vanoce-2016

Ahoj Vyzyvatelé Peruna

Jak se pomalu stává tradicí, na Mikuláše Perun přináčí celovečerní biják. Nejinak je tomu i letos a tak tedy přejeme pěkné koukání na tu premiéru v záři slunce:o), jež naleznete pod tímto linkem

https://www.youtube.com/watch?v=yNJMf3GTOTc&feature=youtu.be

Až dokoukáte a budete zas plní dojmů, tak stačí zajít ke kalendáři a zaškrnout si tyto 2 důležitá data.

Start registrace - 30.12.2016 ve 12:00 (To aby si pierun, jednou užil i ten nadcházející rok v poklidu:o) Zase se objeví záložka registrace, kde Vás navede postup jak se zaregistrovat přes web časomíry.

Start závodu - 6.5.2017

Life is Vertical

Maky

Termín 4.ročníku!!!!

     Kalendar-300x216

Ahoj Vyzyvatelé Peruna

Do deníčku, do kalendáře, do mobilu, do outlucku, do digitálek, popřípadě na čelo si můžete zaškrtnout plánovaný termín 4.ročníku Hyundai Perun SkyMArathonu.

ten jest 6.5.2017.

Více informací, kdy se spustí registrace a jiné nutnosti budou opět vyvěšovány s řádným předstihem.

Life is Vertical

reportáž z Gorolské CNN

Tak syncy z Gorolské CNN zveřejnili biják o Perunovi:o)

https://www.youtube.com/watch?v=-MidBmxObDM

tak vzpomínejte, další bude zas po Nezmarovi.

Life is Vertical

Maky

Jak to všechno dopadlo

13214564_10204753971723783_1635498501_o  

Ahoj Vyzyvatelé Peruna

Téměř před pár dny doběhl poslední z Vás, kteří jste se odvážili postavit na start třetího ročníku Hyundai Perun SkyMarathonu.Cinkot na ocel Vás vyslal opět do boje s šesti vydatnými stoupáními a pěti seběhy, z nichž dva byli dosti technické.Ačkoli se jednalo o již třetí ročník, tak byli jsme svědky několika premiér v tomto závodě.První výrazná premiéra byla, že Perun seslal místo vody sluneční paprsky na jeho vyzyvatele, což se projevilo i ve větší míře nedokončících pretěkárů. Trať doznala oproti loňskému roku jen jedné změny a to v podobě – překvapení u první občerstvovačky  (lana) se letos nekonala, aby mohl být pokořen rekord tratě.Ovšem krásné závěrečné stoupání ,,Grande Finále“ byla a BUDE ponecháno. Moto Peruna je známo všem a proto bylo jasné, že pot, bolest a křeče budou se sílou vůle hlavními faktory, které rozhodnou o nadcházejícím mistrovi.

    13210967_10204753879521478_1972528207_o

Se všemi těmito náročnostmi se nejlépe popasoval kamikadze z pod Lysé hory Jan Zemaník, který v čase 3:53:34 protnul cílovou pásku a zaslouženě si vybojoval titul Mistra ČR v SkyMarathonu a zároveň si vysloužil startovné na BUff Epic trail.Tímto časem také stanovil nový rekord tratě. Na druhém místě dorazil Pavel Brýdl s časem 4:04:29 a trojici nejlepších uzavřel časem 4:16:24 loňský vítěz Tomáš Lichý.

 

 

Perun_2016_photo_cajanova-63

 

 

Kategorii něžného pohlaví ovládla suverénně Anička Straková  časem 4:40:32, která v celkovém pořadí a právem si zasloužila titul Mistryně ČR v SKyMarathonu. Na druhém místě dorazila do cíle s časem 4:55:43 Kateřina Matrasová, za kterou na třetí pozici dokončila s časem 5:00:06 Denisa Krejčiříková.

 

 

Perun2016_sam_0813_smallPerun2016_sam_0815_small

 

Druhou premiérou v tomto ročníku byl juniorský závod pro mladé vlky a vlčice. Zde si mladí poprvé vyzkoušeli kratší Skyrace trať a nevedli si vůbec zle:)

Perun_2016_photo_siegelsteinova-7

 

A třetí premiérou v tomto ročníku byla pomoc samotných závodníků maminkám s postiženými dětmi, kteří přispěli na spolek ,,NIKDY NEJSI SÁM" částkou 25 000 kč, která těmto dětem umožní strávit třeba někde pěkný víkend s maminkami.

Rád bych touto cestou vyslovil velké poděkování Generálnímu partnerovi – společnosti HYUNDAI, hlavním partnerům – MS KRAJ , Město TŘINEC, společnostem DYNAFIT, Be Maniax, BUFFO a  jakož i partnerům – SVĚT BĚHU,SL3S, LEPUS,  LITOVEL,CHATA JAVOROVÝ, CHATA OSTRÝ a SKIAREÁL ŘEKA . Všem těmto partnerům patří poděkování, že přispěli k uspořádání tohoto závodu, neboť všichni víme, že bez těchto donátorů dnes není možné kvalitní závod připravit. Zároveň bych také rád poděkoval Czech Skyrunning asociacion, že měla důvěru v Peruna a přidělila nám opětovně status – Mistrovství ČR v SkyMarathonu.  

Perun_2016_photo_siegelsteinova-237

Dále bych rád vyslovil veliké díky a hlubokou poklonu všem  organizátorům, rozvědčíkům, občerstvovačům a značitelům trasy z řad Perunteamu, kteří odvedli svou práci na jedničku s velkou hvězdičkou, o čemž svědčí i pozitivní reakce závodníků hned po závodě.Nemluvě, že konečně nemuseli moknout pod příkrovem mlhy:o)  Díky lidem jako Pepek Lepus, Zbyněk,Cobra, Přečkos Family,Rora family,Roman, Galis,Tomek s Evkou, Míra s Jančou či Tonda by tento závod prostě nebyl tím čím je. A jim patří stejně veliké Díky jako partnerům závodu.

Také bych chtěl vyslovit díky fotografům ze školy Albrechtova a kameramanům, kteří Vás zachytili během celé akce.

. A v neposlední řadě bych rad poděkoval mé nejmilejší ženě ,,Filoméně“ Barušce a Dcérce - Opičce Klárce :o) za trpělivost a neutuchající podporu během příprav závodu, kdy už párkrát jsem myslel že s tím seknu.

Perun_2016_photo_siegelsteinova-414

Drazí Vyzyvatelé Peruna,

třetí ročník máme zdárně za sebou. Na Perunově pečeti jsou zanesená nová jména a budou tam už na věky věků. Nyní je již Perunova trať zcela vyčištěna a čipy roztříděny.Proto můžou Perun, Grande Finále i koryto potoka v Řece opět  odpočívat spánkem spravedlivých do nadcházejícího ročníku. V těchto chvílích shromažďujeme všechny fotografie ze závodu, které budou umístěny do složky – Fotogalerie. Články budou umístěny v záložce - PRESS. Touto cestou Vás chci požádat, kdo může a je ochoten, zašlete také své fotografie, záznamy z kamer, či články na  -perunmarathon@seznam.cz . Hlavně záznamy z kamer použijeme společně s našimi záběry pro vytvoření dalšího celovečeráku o Perunovi:o)

 Přeji Vám hlavně zdraví při běžeckých kláních,či samostatných trénincích. Českým reprezentantům výborné výsledky při nadcházejícím Mistrovství Evropy a pevnou vůli v překonávání sebe sama a věřím, že Perun je dostatečně připravil :o). Zároveň bych Vás rád pozval na podzim opět k nám do Goralie, kde máte možnost vyzvat Perunova mladšího bratra – Nezmara. Takže kdo má zájem a odvahu, tak na podzim na viděnou při nezmarmaratonu.

 

Life is Vertical

Maky

 

Startovní listina + finish.placka

                                 Received_1064164323671416 Received_1064164410338074

Ahoj Vyzyvatelé Peruna

Oficiální startovní listinu naleznete zde - perun.live.timechip.cz. Na tomto linky také můžou Vaši fanoušci sledovat online výsledky. Jsou zde 2 záložky - SkyMarathon a SkyRace.

V případě, že naleznete nějaké nedostatky prosím napište je na email.časomíry - info@timechip.cz a v kopii na  perunmarathon@seznam.cz

Dear racers

Official start.list of races you can found hereperun.live.timechip.cz. If you found any problems, please write on email - info@timechip.cz and copy on perunmarathon@seznam.cz. Please study all information about registration and after that you can look on finisher medals for every racer who finished to limit.

Life is Vertical

znovu si prosím prostudujte informace o registraci, čipech, jídle, povinné výbavě a limitech a samozřejmě o trati:o) A jakmile už budete mít vše nastudováno, tak už jen motivace. Tou Vám snad budou finisherské medaile od dětí ze spolku,, Nikdy nejsi Sám". Tak doufám, že Vás pod finisherským obloukem bude dost, kterým bude placka odměnou.

Life is Vertical

Maky

Aktuality

Logo-perunhyundai

Ahoj Vyzyvatelé Peruna

Tak,jako minulý rok tak i letos  a jistě jste si i všimli :o) podporujeme Čisté Beskydy a to značí, že 23.4.2016 se na Vás těšíme v okolí Javorového a Ostrého, že pomůžete spáchat dobrý čin, hodný úznání - ,,Jen vyčistit Beskydy", v kterých rádi guníme a kocháme se. Více o tom kde budou sběrná místa se dovíte zde

Mapa

A komu se nechce číst tak si to zkoukněte zde a zde :o)

Life není jen Vertical, ale také zodpovědnost

Maky

Vzhled startovních čísel

                            Startovni-cislo-2016_marathon

Ahoj Vyzyvatelé Peruna

Přinášíme Vám opět info, jak budou vypadat startovní čísla, to aby jste mohli vyladit svůj design run style:o) pro fotografy. 

SkyMarathon - bledě modré - s HELP PHONE a číslem na HORSKOU SLUŽBU + NÁPOJ, JÍDLO

Skyrace Junior - bledě červené - s HELP PHONE a číslem na HORSKOU SLUŽBU + NÁPOJ, JÍDLO

 

Opět pod číslem, je prostor, kde si každý závodník může vyplnit své jméno, či přezdívku

                             Startovni-cislo-2016_juniors

 

Tak ať Vám sluší:o)

Life is Vertical

Maky

SkyRACE - pro mladé vlky

                             Junior-skyrace

Ahoj Vyzyvatelé Peruna a hlavně Vy mladí vlci a vlčice

Jelikož někteří si stále nejsou jistí přesnou tratí SkyRACE závodu pro juniory, tak přesnou mapku naleznete zde. Jinak po rozcestí Šindelná je trať totožná se SkyMarathonem, ovšem od tohoto rozcestí mladí vlci se vracejí po modré tur.zn zpět na chatu Javorový do cíle.

http://www.cykloserver.cz/tipy-na-vylety/detail/?d=194581&akey=86111eb62c31ca0453dd49dba7bccc89

 

pár technických údajů zde  - Vzdálenost - 21km / pozitiv stoupání 2120m

                                        - 4 stoupání - (chata Javorový, Vrchol Javorový, Príslop, chata Javorový)

                                        - 2 Občerstvovací stanice - Guty, Řeka

                                        - časový Limit - 4,5hod

                                     Profil-skyrace

Life is Vertical

Maky

 

 

Oč se bude závodit

 

1-2016jpg

Ahoj Vyzyvatelé Peruna

Za měsíc už nám bude registrace klepat na dveře a tak je třeba také podat  info oč se bude závodit.( pro připomenutí - registrace začíná 6.5.2016:o)

Kromě nejvyšší mety a tou jest Mistr a Mistryně  ČR v Skymarathonu, jsou zde i hodnotné ceny od Dynafitu.

Takže suma sumárů

všechna 3. místa      

- kompresní ponožky SPEED MTN SOCK DYNAFIT + Medaile + Triko Dynafit + zboží BeManiax

všechna 2.místa

 rukavice RACE PRO UNDERGLOVE + šátek PERFORMANCE DRYARN NECK GAITER DYNAIT + medaile + Tričko Dynafit + zboží Bemaniax

všechna 1. místa

- hole VERTICAL PRO DYNAFIT + medaile + tričko Dynafit + zboží Bemaniax

 

všechna 1.místa  - SkyRACE junior

- batoh Enduro 12 DYNAFIT + medaile + tričko Dynafit 

Pro prvních 50 opět šátek BUFF z limitované edice PERUN

                                          Satek-2016

 

tak pěkný trénink

Life is Vertical

Maky

Novinky

aaa